Fazla kiloları 'ekmek teknesi' oldu

Giriş Tarihi: 26.11.2015
Fazla kiloları 'ekmek teknesi' oldu

Kilolarından bıkıp onlardan kurtulmaya karar veren Derya Ercan, yaşadığı sosyal baskıların ardından şirket kurup, hayatını şişman insanları zayıflatmaya adadı

Birçok insanı umutsuzluğa iten aşırı kilolar girişimci Derya Ercan'a iş sahası açtı. Zamanla kilo alan ve hamileliğiyle de iyice artan kiloları nedeniyle birçok sıkıntı yaşadığını belirten Ercan, kurduğu özel bir şirkette diyetisyen kontrolünde kişiye özel diyet menüleri hazırlıyor. Çekirdek bir ekiple Ankara'nın tüm ilçelerine servis yaptıklarını belirten Ercan, "Diyet yapmak isteyen ya da sağlıklı beslenmek isteyen insanlara tam gün yemek servisi yapıyoruz" diye konuştu. Ercan, "Özellikle doğum sonrasında aşırı kilo aldım. Yöneldiğim yiyecekler zayıflatmak yerine kilo aldırdı. Kilodan canı çok yanan biri olarak hayatımı insanları zayıflatmaya adadım. İş yerleri dahil kişilerin istediği her yere yemeklerini ulaştırıyoruz. İnsanlar bizimle internet sitemiz ve web sayfamız üzeriden doldurdukları form ve başvurular aracılığıyla irtibata geçiyorlar. Diyetisyenimiz doldurulan formlara ve muayene sonuçlarına göre kişilere özel diyet formül ve menüleri çıkarıyor" dedi.

KATKISIZ VE DOĞAL
Gece gündüz diyet yemekleri hazırlayan genç kadın Mamak'taki şirketinde hazırladığı yemekleri Ankara'nın her yerine ördüğü servis ağıyla danışanlarına ulaştırıyor. Diyet yemeklerini doğal ürünlerle hazırladıklarına dikkat çenek Ercan, "Sağlık ve hijyen ilk şartımız, yemediğimizi yedirmiyoruz" diye konuştu. Ercan, "Tüm menülerimiz doğal ve katkısız ürün ve maddelerle yapılıyor. Günlük alış veriş yapıyoruz öyle ki bir gün akşama kadar enginar aradığım oluyor. Danışanlarımızın çoğu çalışanlardan oluşuyor. Özellikle kadın danışanlarımız yoğunlukta. Ankara'nın her yerine büyük bir diyet servis ağı kurduk. İnsanlar evinden çıkmadan diyet menüleri kapılarına gitmiş oluyor" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Fazla kiloları 'ekmek teknesi' oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN