Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ATO Ankara Marka Festivali 7 Aralık'ta

Başkent Türkiye'nin en büyük markalarına ev sahipliği yapacak, onlarca marka üç gün boyunca stant açarak müşterilerini ağırlayacak

Giriş Tarihi: 2.12.2015
ATO Ankara Marka Festivali 7 Aralık'ta
Ankara'da ilk kez yapılan 'Ankara Marka Festivali'ne sayılı günler kaldı. Ankara Ticaret Odası (ATO) tarafından 7 Aralık'ta düzenlenecek olan festivalle, Ankara"yı marka kent hedefine ulaştırmak ve yeni markaları teşvik etmek amaçlanıyor. Festivalin tanıtım toplantısında konuşan ATO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bezci, Ankara'nın bu tür festivallerle onlarca markasının gerçek yerini bulacağını ve atılacak adımlarla markaların şehri olacağını söyledi. Bezci, "ATO, Reklam Marka ve Pazar Geliştirme Özel İhtisas Komisyonu'nun katkılarıyla 'Güçlü ekonomi, büyüyen Türkiye' sloganı ile düzenlenecek Ankara Marka Festivali, bugüne kadar Ankara'da yapılacak en geniş katılımlı, uluslararası nitelikteki marka zirvesi olacak" dedi. Marka festivalinin ilklere sahne olacağına dikkat çeken Bezci, "Üç günlük programlarda toplam 68 konuşmacı, 23 konferans ve 17 eğitmene yer verilecek. Ankara'nın markalarını dünyaya daha güçlü şekilde taşımanın yöntemlerini ele alacağız ve Ankara'yı marka kent haline getirerek hak ettiği yere taşıyacağız" diye konuştu.

İLK YIL KATILIM ÜCRETSİZ
Festivalin ekonomi, sanat ve medya sektörlerinin temsilcilerini de biraraya getireceğini belirten Bezci, "Bu tür organizasyonlarda bir ilke daha imza attık ve ilk yıl katılımı ücretsiz tuttuk. Finansmanının ATO'ya ait olduğu festivale bir milyon 800 bin TL bütçe ayırdık. Ankara büyük sıçrama yapacak" ifadelerini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
ATO Ankara Marka Festivali 7 Aralık'ta
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN