Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Şirinler babasız Red Kit silahsız

Türkiye'nin en büyük parkı Harikalar Diyarı'ndaki oyuncakların birçoğunun kırık ve eksik olması parka gelen çocukları hayal kırıklığına uğratıyor

Şirinler babasız Red Kit silahsız
Sincan'da 2004 yılında yapılan ve Avrupa'nın en büyük parklarından olan Harikalar Diyarı'nda yıllar geçtikçe oyun alanları deforme olmaya başladı. Türkiye'nin en büyük parkı olma özelliğini de elinde bulunduran parkta Nasreddin Hoca, Red Kit, Keloğlan, Taş Devri, Şirinler ve Gulliver'in Seyahatleri gibi tema bölümleri yer alıyor. Özellikle hafta sonları ailelerin çocukları ile akın ettiği rekreasyon alanındaki Masal Adası'nda bulunan çizgi karakterlerden bazılarının kırık, bazılarının ise olmaması çocukları hayal kırıklığına uğratıyor.

Keloğlan köyüne mi döndü?

Masal Adası'na giden çocuklar ilk hayal kırıklığını Keloğlan bölümünde yaşıyor. Keloğlan'ı görmeye giden çocuklar bu bölümde sadece Keloğlan'ın annesini ve eşeğini görüyor. Şirinler Köyü'nde ise Şirine'nin kolu kırık, Şirin Baba'nın sadece ayakları bulunuyor. Dalton Kardeşler'le düelloya giren Red Kit'in silahının kırık olması da dikkat çekiyor. Gulliver'in Gezileri temasında ise dev Gulliver'in karşı karşıya geldiği Blefuscudia ülkesi askerlerinin mızraksız ve silahsız olması da dikkat çeken eksiklikler arasında bulunuyor.


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Şirinler babasız Red Kit silahs��z
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN