Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Her kesimin seveceği bir AVM oluşturduk

Her kesimin seveceği bir AVM oluşturduk

Tepe Emlak Yatırım İnşaat Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Hayal Olcay, yeniliklere açık, farklılık arayan, içten, samimi, sıcak bir mekân oluşturduklarını söyledi

SABAH 'ya konuşan Bilkent Station'un başarılı yöneticisi Hayal Olcay, tren garı şeklindeki alışveriş merkezinin başkentliler tarafından büyük ilgi gördüğünü ifade etti


TED Koleji ve ODTÜ İnşaat Bölümü mezunu olan Tepe Emlak Yatırım İnşaat Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Hayal Olcay, gençlerin, ailelerin, çocukların, yaşlıların, çalışanların ve toplumun her kesiminden insanın seveceği, kendini iyi hissettiği Bilkent Station tarz bir mekan olduğunu ifade ederek, sektörde her zaman farklı ve başarılı projelere imza atmış tecrübeli ekibe sahip olduklarını kaydetti. Ankara'nın ilklerine imza atan ve işine aşk derecesinde bağlı olan Olcay, Bilkent Station hayata geçiş hikayesini SABAH Ankara'ya anlattı…

Yaklaşık bir yıl önce açılan ve Ankara'da ciddi ses getiren Bilkent Station, çok başarılı bir proje. Bu projeyi yapmaya nasıl karar verdiniz?
Ankara'nın ilk ve en başarılı AVM'lerinden olan Bilkent Center'ın yenilenme sürecinde; konum ve mimari avantajlarını dikkate alarak, Ankaralıların farklı ve keyifli mekanlara olan ihtiyacını karşılamak üzere yola çıktık. Öncelikle mimarinin ve konseptin üzerinde yoğunlaştık, birbirinden lezzetli yiyeceklerin yer aldığı cafe, restoran ve eğlence mekanları ile her kesimden insanın keyifli vakit geçireceği bir yer hayal ettik. Bu hayalimizi Bilkent Station markasıyla bütünleştirdik. Bilkent Center bünyesinde özel bir konseptle insanların kendilerini rahat, keyifli ve ait hissedecekleri, Türkiye'de hiç yapılmamış bir alışveriş ve yaşam alanı oluşturduk. Bu konseptin, yeniliklere açık, farklılık arayan, içten, samimi, sıcak bir mekân arayan gençlerin, ailelerin, çocukların, yaşlıların ve çalışanların kısacası toplumun her kesiminden insanın seveceği, kendini iyi hissedeceği bir yer olmasını planladık ve sektörde her zaman farklı ve başarılı projelere imza atmış tecrübeli ekibimizin, Grup şirketlerimizin ve proje danışmanlarımızın ortak çalışması sonucu Bilkent Station hayata geçti.

Ankara'nın buluşma noktası olan Bilkent Station'nın farklı konseptine ziyaretçilerden gelen tepkiler ne yönde?
Bilkent Station açıldığı günden itibaren ziyaretçilerimiz tarafından çok beğenildi, ortak bir yaşam zevkine hitap eden bir istasyon ,eğlencenin,sosyal yaşamın durak noktası oldu. Tren garı görüntüsünde olan özel mimarisi Bilkent Station adından övgüyle söz ettiren, dikkat çeken, çok konuşulan bir proje oldu.

MARKALARIN DURAĞI OLDU

Ortak bir yaşam zevki sunan bir yer olarak bilinen Bilkent Station'da yer alan markalar hangileri?
Keyifli alışverişin kaliteli hizmetle buluştuğu Bilkent Station'da BIS Dine&Live, Ariş Pırlanta, Big Chef's Studio, Bun Design, Butcha, Cafeboo, Cake Me, Coccinella, Cozinha, DeliYengeç, Duble Döner, Keffçe, Mado, Mecass Çiçekçilik, Mickey's Burger, Mickey's Cookies, Midpoint, Otantik, Pique Family Club,Pizza Il Forno, Quick China, Quick Wine, Şençam Köftecisi, Very Cupcake, Watson's, Starbucks ve Zapa Mexican yer alan markalarımız.

20 YILDIR BAŞARIYLA HİZMET VERİYORUZ

1996 yılından itibaren faaliyet gösteren ve Bilkent Holding bünyesinde birçok başarılı projeye imza atan Tepe Emlak Yatırım İnşaat ve Ticaret A.Ş., Bilkent Center Alışveriş Merkezi ve Tepe Nautilus Alışveriş Merkezi'ni işletmekte ve ayrıca Tepe Prime Avenue'nun da mülk yönetimini üstlenmektedir. Ayrıca Tepe Emlak olarak başarılı projelerimizin yanı sıra yatırım planlama, arazi geliştirme ve planlama, mimari konsept, tasarım ve planlama gibi önemli konularda da hizmet vermekteyiz.

PIQUE YOLDA...

Bilkent Station'da çocuklara yönelik faaliyetler neler?
Bilkent Station'da ailelerin çocukları ile konforlu, keyifli vakit geçirebilmesi için çalışıyoruz. Çocuklarla ilgili güvenli alanlar yaratıp, çocukların hevesle bekledikleri aktiviteler sunuyoruz. Bilkent Station özellikle çocuklar tarafından çok seviliyor. Ayrıca Ankara'da benzeri olmayan bir konsept ve marka ile bir ilke imza atarak ailelerin çocukları ile birlikte kaliteli zaman geçirebilecekleri, Pique Family Club'ı da bünyemize dahil ettik. PIQUÉ çocuğunuzla birlikte ya da ayrı ayrı özgürce kaliteli zaman geçirmek için mükemmel bir aile kulübü olacak...

SANATSAL ETKİNLİKLERE YER VERİYORUZ

Ankara'da sürekli yeni alışveriş merkezleri ve yaşam alanları açılıyor. Bu merkezlerin giderek artmasının etkilerini değerlendirebilir misiniz?
Son dönemde sayısı giderek artan AVM'lerde, rekabet koşullarını titizlikle değerlendirerek AVM'lerin sadece alışveriş için değil, aynı zamanda sosyal hayatın da bir parçası olduğunu unutmuyor ve planladığımız etkinliklerle fark yaratmaya çalışıyoruz. Bilkent Station 'da hem barındırdığımız markalarla ilgili hem de ziyaretçilerimize verdiğimiz hizmetin sürekliliği konusunda iyileştirmeler yapıyoruz. Sanata önem verip mutlaka sanatsal etkinliklere, sergilere, dinletilere programlarımızda yer veriyoruz. Ziyaretçilerimizin beklenti ve önerilerini derhal değerlendirerek takip ediyor müşteri memnuniyetini artırıcı çalışmalar yapıyoruz. AVM'lerimizde yenilemelere yönelik yatırımlar yapıyor ve ziyaretçilerimizin keyifli ortamlarda ihtiyaçlarını karşılamaya özen gösteriyoruz.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Her kesimin seveceği bir AVM oluşturduk
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN