Başkent 2016'da yeni yerinde!

On binlerce Ankaralı, 2016'ya tamamlanan yeni konut projelerinde "merhaba" diyecek

Giriş Tarihi: 27.12.2015
Başkent 2016'da yeni yerinde!
Geleneksel konut algısı değişen Ankara'nın neredeyse her bölgesinde yüksek katlı, sosyal donatı alanlarına sahip, kalite standartları üst seviyede konut projesi inşaatına rastlamak mümkün… Alıcının konuttan beklentisini güncelleyen konut projeleri, görünümü modernleşen kentte yeni yerleşim yerlerinin de ortaya çıkmasını sağladı.

TAŞI TOPRAĞI "ALTIN"
"Eski Ankara" olarak bilinen Çankaya, Oran, Gaziosmanpaşa gibi bölgelerin son yıllarda biraz geride kaldığını ifade eden Onursal Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Onur Öngün, kentin farklı bölgelerinin konut alıcısının gözdesi haline geldiğini belirtti. Bu yıl başkentin değerini oldukça artırdığını vurgulayan Öngün, "İstanbul'un sıkışıklığının aksine, Ankara'nın daha bakir yerleşim yerleri sunuyor oluşu bu yıl kentin ivmesini artırmasını sağladı. Aynı zamanda inşa edilen çok sayıda iddialı proje de bu yıl sahiplerine teslim edilecek. Özellikle yeni yerleşim yerlerinde hayata geçirilen projelerde yaşamın başlaması, Ankara'nın taşını toprağını altın yapacak" dedi.

KALİTE ÇITASI YÜKSELİYOR
İmrahor Vadisi cephesiyle kent yaşamını doğayla bütünleştiren Nefis Çankaya Evleri'ni hayata geçiren YP İnşaat'ın Yönetim Kurulu Üyesi Osman Cem Çankaya ise bu yıl konut sektöründe kalite ve konforun yanı sıra farkını ortaya koyan projelerin de öne çıktığının altını çizdi. Çankaya, "Hayata geçirilen tüm projeler, kaliteli, konforlu, yaşam standartlarını yükselten özelliklere sahip" ifadelerini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkent 2016'da yeni yerinde!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN