Kitap fuarının en gözde standı oldu

Giriş Tarihi: 13.1.2016
Kitap fuarının en gözde standı oldu

Büyükşehir Belediyesi'nin, Ankara Ticaret Odası Congresium'da düzenlenen kitap fuarında yer alan standı okurların en fazla ilgi gösterdiği stand oldu

Büyükşehir Belediyesi'nin Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi tarafından, çeşitli konularda basılan 100'e yakın eser Kitap Fuarı'nda okurla buluşuyor. Ankara ve İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye'den 150'den fazla yayınevi ve 40 sahafın bulunduğu fuarı gezen vatandaşlar, Büyükşehir tarafından çıkarılan kitaplara da büyük ilgi gösteriyor. Büyükşehir Standı'nda, Ankara kültürünün oluşumunda büyük etkileri olan önemli kişilerin eserleriyle; tarih, bilim, sanat, kültür ve teknoloji alanlarındaki kitaplar yer alıyor. Çocuk kitaplarının yanı sıra Büyükşehir Belediyesi'nin faaliyetlerini içeren kitaplardan bir bölümü ziyaretçilere ücretsiz olarak veriliyor.

17 OCAK'A KADAR AÇIK

Sergilenen kitapların yazarlarının imza günlerinin gerçekleştirildiği standa ziyaretçilere ayracı, eski Ankara fotoğraf kartpostalları da hediye ediliyor. Büyükşehir Belediyesi'nin kitap standı, 17 Ocak Pazar gününe kadar ziyaretçilere açık olacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kitap fuarının en gözde standı oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN