Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Unuttuğumuz eşyalar açık artırma ile satıldı

Otobüs, Ankaray ve metrolarda unutulan eşyalar, açık artırma ile satıldı. Müzayededen 7 bin 500 TL gelir elde edildiği belirtildi

Giriş Tarihi: 22.2.2016
Unuttuğumuz eşyalar açık artırma ile satıldı
Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı EGO Genel Müdürlüğü, otobüs, Ankaray ve metrolarda unutulan ancak sahiplerine ulaşılamayan eşyaların "açık artırma" yoluyla satışını gerçekleştirdi. Kayıp Eşya Servisi'nde muhafaza altına alınan ve bir yıllık bekleme süresini dolduran eşyaların satışı, EGO Genel Müdürlüğü'nün yemekhanesinde yapıldı. EGO Otobüs İşletme Daire Başkanlığı ile Satın Alma Daire Başkanlığı koordinasyonunda düzenlenen açık artırmaya; ikinci el eşya satıcıları başta olmak üzere, ihtiyaç sahiplerine elbise yardımında bulunmak istediğini belirten hayırseverler, çocuklarına hediye almak isteyen ailelerin de olduğu farklı kesimlerden çok sayıda vatandaş ilgi gösterdi. Eşyalar arasında cep telefonları ile kılık kıyafetler ağırlıkta olurken, hukukçuların giydiği cübbeden engelli bastonuna, fotoğraf makinesinden müzik aletine, Tv'den saat ve gözlüklere kadar birçok ürün dikkat çekti.

EN YÜ KSEK GELİR ELDE ED İLDİ

Son derece çekişmeli ve heyecanlı bir ortamda gerçekleşen "açık artırma"dan 7 bin 500 TL gelir elde edildi. Bugüne kadar yapılan açık artırmalar arasında en yüksek gelire ulaştıklarını belirten EGO yetkilileri, bulunan altınların da oluşturulan bir komisyon tarafından satışının yapıldığını kaydetti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Unuttuğumuz eşyalar açık artırma ile satıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN