Oklar hedefi buldu

Türkiye Okçuluk Federasyonu'nun başkentte düzenlediği Dünya Salon Okçuluk Şampiyonası'nın antrenman atışları yapıldı

Giriş Tarihi: 3.3.2016
Oklar hedefi buldu
Türkiye Okçuluk Federasyonu'nun ev sahipliğinde başkentte organize edilen Dünya Salon Okçuluk Şampiyonası'nın ilk gününde, antrenman atışları yapıldı. ATO Congresium'da 5 gün sürecek şampiyonaya katılan 37 ülkeden 268 sporcu, antrenman atışlarında hem kendi performanslarını test etti hem de rakiplerini yakından görme fırsatı buldu. Türkiye Okçuluk Federasyonu Başkanı Abdullah Topaloğlu, ATO Congresium'u şampiyonaya uyarladıklarını belirterek, "Her şey kendi ekibimiz tarafından hazırlandı. İzleyicilere görsel bir şölen sunacağız" dedi.
ankara'ya tanıtım
İzleyicilerin,
atışları duvarlarda yer alan çapraz dev ekranlardan takip edebileceğini kaydeden Topaloğlu, "Oklar hedefe saplandığı anda ekranda görülebilecek ve sunucularımız tarafından sesli olarak duyurulacak. Yarışma ve antrenman sahalarımız ayrı. Tüm misafirlerin çok güzel zaman geçireceklerine inanıyorum. Ankara'yı ve ülkemizi tanıyacaklar. O bakımdan çok önemsediğimiz bir yarışma, Türk misafirperverliğini en iyi şekilde göstereceğiz" diye konuştu.

"KATILIMCILAR ÇOK BEĞENDİ"
Katılımcı ülkelerin de salonu çok beğendiklerini dile getiren Topaloğlu, "Avustralya takımı dün akşam geldiğinde tribünde resim çektiklerini gördük. Bizi görünce yanımıza geldiler ve salonu işaret ederek, 'Bundan bir tane de bize gönderir misiniz' dediler. Organizasyonu çok beğendiklerini ve Türk federasyonunun bu konuda çok profesyonel çalıştığını dile getirdiler. Türkiye'de yapılan okçuluk organizasyonlarına dünyanın hiçbir yerinde rastlamak mümkün değildir" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Oklar hedefi buldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN