Türkiye'nin en iyi haber sitesi

AK Parti'den birlik ve beraberlik buluşması

AK Parti il teşkilatına emek veren üyeler, "Birlik ve Beraberlik Gecesi"nde bir araya geldi. Vefat eden Bala Belediye Başkanı Gürbüz de dualarla anıldı

Giriş Tarihi: 7.3.2016
AK Parti'den birlik ve beraberlik buluşması
AK Parti a İl Başkanı M. Nedim Yamalı, bugüne kadar il ve ilçe başkanlığı yapmış teşkilat mensuplarıyla bir araya geldi. "Birlik ve Beraberlik" gecesine Ankara Milletvekili Murat Alparslan, Ankara kurucu il başkanı Ersönmez Yarbay, eski il başkanları Nurettin Akman, Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, İl Başkan Yardımcıları, ilçe başkanları, belediye başkanları ile bugüne kadar ilçe başkanlığı yapmış teşkilat mensupları katıldı. Programda, ebedi aleme irtihal eden eski il başkanı Ali Hersek ve geçtiğimiz günlerde trafik kazası sonucu yoğun bakımda hayat mücadelesini kaybeden Bala Belediye Başkanı İbrahim Gürbüz dualar ile anıldı.

"BU BİR MEVSİM MESELESİ"
Programda söz alan Ersönmez Yarbay, "Bugün aramızda aktif görevi olmayan arkadaşlarımız var. Onlar kesinlikle üzülmesin, bu iş her daim aktif görev alma meselesi değil, bir mevsim meselesidir. Mevsimimiz geçince her birimiz görevi bir diğer arkadaşa devredeceğiz. Hoşgörüyü elden bırakmamalıyız" ifadelerini kullandı. AK Parti Ankara İl Başkanı Mustafa Nedim Yamalı da konuşmasında, "2002'de başlayan AK Parti sürecinin bugünlere gelmesinde her birinizin payı vardır. Bizlerden önce bu görevi başarı ile yapmış il başkanlarından devraldığım bu görevi, daha ileri seviyelere ulaştırmak adına üzerimize düşen sorumlulukları en iyi şekilde yapacağız" diye konuştu. Yaklaşık 3 saat süren toplantı ilçe ve belediye başkanlarının çalışmalarını anlatmasının ardından sona erdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Parti'den birlik ve beraberlik buluşması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN