Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Taraftar öfkesi kongreyi zorluyor

Giriş Tarihi: 10.3.2016
Taraftar öfkesi kongreyi zorluyor

Zor günler yaşayan Ankaragücü'nde taraftarın sokağa çıkması yönetimi zora soktu. Başkan Yiğiner, mayısta kongreye gidebileceklerini söyledi

Ankaragücü Başkanı Mehmet Yiğiner, Başkan Vekili Metin Akyüz, Yönetim Kurulu üyeleri Zekerya Murat, Osman Yılmaz ve Tuna Yılmaz uzun süredir parkinson hastalığı ile mücadele eden Ankaragücü tribünlerinin efsane amigosu 'Amigo Hüsnü'yü (Hüsnü Sövüt) ziyaret ederek moral verdi. Yiğiner, "Kulüpten hiçbir beklentisi olmadan, takıma destek verebilmek için tek bir hareketiyle on binlerce taraftarı coşturup tek yürek, tek ses, tek vücut olmalarını sağlayan emektar büyüğümüz Hüsnü ağabeyimizi ziyaret ederek kendisine bugüne kadar verdiği hizmetlerden ötürü teşekkür ettik" dedi. Amigo Hüsnü'nün sahanın ortasına gelerek üçlü çektirip tribünleri coşturduğu günleri unutamadığını söyleyen Yiğiner "Hüsnü ağabey çocukluğumuzun ve gençliğimizin efsane ismiydi. Efsaneler unutulmaz. Onun tüm tribünleri tek hareketiyle coşturduğu günleri özlüyoruz" diyerek bitirdi.

MAYISTA KONGRE OLABİLİR

Ankaragücü Başkanı Yiğiner, geçtiğimiz hafta sonu oynanan karşılaşma sırasında yönetime yapılan istifa çağrılarına da değinerek şunları söyledi: "Ankaragücü'nü aydınlık geleceğe kavuşturacak, FIFA taksitlerini ödeyebilecek, kulübün aylık cari giderlerini karşılayabilecek, transfer yasağını kaldırabilecek ve en önemlisi bizim emeklerimizi zayi etmeyecek birileri çıkıp göreve talip olursa mayıs ayı içinde genel kurul yapıp görevi bırakmaya hazırız."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Taraftar öfkesi kongreyi zorluyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN