Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Twitter’da kapıştılar

Başkan Gökçek’e “Ne kadar korkaksın” diyen CHP’li Gök’e karşı atak gecikmedi. Gökçek tweetle “Senin gibi militanlarla gezmiyorum. Her gün tehdit alıyorum” cevabını verdi

Giriş Tarihi: 28.3.2016
Twitter’da kapıştılar
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ile Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili ve Ankara Milletvekili Levent Gök arasında "Koruma" tartışması yaşandı. Gök'ün "Melih Gökçek. Benim korumayla gezdiğimi gördün mü? Her yere yalnız giderim. Biraz delikanlı ol. Ne kadar korkaksın" tweetine Gökçek'in yanıtı sert oldu. PKK ve DHKP-C gibi terör örgütlerinin oyunlarını deşifre ettiği için korumayla gezdiğini belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, "Bak koçum... Ben senin gibi militanlarla gezmiyorum. Birçok CHP'li gibi cinayet makinelerinin savunuculuğunu yapmıyorum. Tam tersine bunların içyüzünü her gün deşifre ediyorum. Her gün sayısız tehdit alıyorum. Elbette beni katillerden koruyacak insanlar olacak. DHKP-C'liler sizin arkadaşınız. Bizde katil yok ki korunasın. Sen bizim iktidarımızın güvencesindesin. Bunu sen de çok iyi bildiğin için rahat rahat dolaşıyorsun" dedi.

GÖK'TEN CEVAP YOK

Sorulan sorulara tek tek yanıt veren Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek de Gök'e bazı sorular sordu. Gökçek, geçtiğimiz günlerdeki bir şehit cenazesinde namaz sırasında sohbet eden Gök'e, "Bak Levent... Sordun, tek tek cevapladım. Şimdi sıra sende. Kıvırmadan, çarpıtmadan, erkekçe, yiğitçe şu soruma cevap ver. Şehit namazı kılmaya gittiğinde, namaz sırasında yanındaki ile konuşup, şehide en büyük saygısızlığı yaptın mı? Bu davranışın dolayısıyla utanmadın mı? Yüzün kızarmadı mı? İnsanları sahte namazla aldatmak ne anlama gelir? Kaçma cevap ver. Hala şehit namazlarına gelip vatandaşı aldatmaya devam edecek misin? Müslümanların kutsalını gene böyle istismar etmeye kararlı mısın?" dedi. Gökçek'in sorduğu soruların Gök tarafından cevaplandırılmaması dikkat çekti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Twitter’da kapıştılar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN