Oğlumu eski eşim kaçırmış olabilir

Bulunması için seferberlik ilan edilen Serdar’dan hâlâ haber çıkmadı. Anne Fadime Aygün oğlunun eski eşi Kandemir tarafından kaçırıldığını iddia etti

Giriş Tarihi: 20.4.2016
Oğlumu eski eşim kaçırmış olabilir
İmrahor Mahallesi'nde yaşayan Özbirlik İlköğretim Ortaokulu 2'nci sınıf öğrencisi Serdar Kandemir (8), tüm uğraşlara rağmen hala bulunamadı. Valiliğin, kaçırılmış olma ihtimali üzerine durduğu olayla ilgili aileden de yeni bir iddia geldi. Anne Fadime Aygün, "Yavrumu eski eşim kaçırdı, 'Canını yakacağım, evlat acısı yaşatacağım' demişti, 10 yıllık kin, evlat acısıyla bitti" dedi.

"İNTİKAM İÇİN EVLADIMI ALDI"
Günlerdir haber alamadığı evladının kıyafetlerini koklayarak teselli olan acılı anne Fadime Aygün, küçük Serdar'ın intikam amacıyla eski eşi Kandemir tarafından kaçırıldığını öne sürdü. Aygün, "Eski eşimin iki hafta önce Türközü'ne geldiğini, burada kaldığını öğrendik. Eski kayın pederim Hasan Kandemir'i aradım bana 'Kader oğlunu senin canını yakmak için kaçırmıştır ona zarar vermez' dedi. Tüm izler kaçırılmayı doğruluyor. Hasan Kandemir, iki hafta önce buraya gelip bizi ve Serdar'ı takip etmiş, işbirliği içerisinde hareket edip kaçırdılar. Yıllarca bana şiddet uygulayıp vücudumda derin yaralar açan eski eşim, Ferdi ile evlenmiş olmamın intikamını almak için evladımı kaçırdı. 'Benden başkasıyla olamazsın, pişman edeceğim, yaşamadığın bir acıyı tadacaksın' demişti ve oldu. Evladıma zarar verebilir, ceplerinde jilet, ustura taşıyan psikolojik sorunları olan biri, çok korkuyorum" diye konuştu.

'SERDAR BENSİZ UYUYAMAZ'
Küçük Serdar'ın zorla kaçırıldığını iddia eden anne Aygün, "Serdar, aslen Ferdi'nin oğlu. Kesin benim çocuğumu zorla araca atıp kaçırdı, yoksa asla gitmez, annesine böylesi acılar yaşatan birinin yanına" diye konuştu. Aygün, "Bu adam ben Serdar'a hamileyken kaçırıp bıçakladı, iki hafta yoğun bakımda kaldım, öldü diye morga kaldırdılar. 10 yıldır çekmediğim çile, yaşamadığım acı kalmadı. Şu anda da beni kaçırıp yaralamaktan yatıyordu hapiste. Ferdi ile evlendiğim için yapıyor bunları. Evladım kinin kurbanı oldu. Serdarım bensiz uyuyamaz, bugüne kadar benden hiç ayrı kalmadı, karanlıktan korkar. çıkmamış

'KADER PLANLI HAREKET EDEN BİR ADAMDIR'
"Hiçbir şeyi olmayan bir adam canımdan bir parçayı aldı" diyen Serdar'ın dayısı Halil Kavukcu da, "Kader, planlı, projeli hareket eden biri. Yeğenimi uzun yıllar kinle beslediği plan sonucu kaçırdı" dedi. Kavukcu, "Yeğenim sudan çıkmadı, günlerce arandı, bir kadının 'suda oynuyordu' sözünün üzerine orası arandı, vakit kaybettik yeğenim kaçırıldı. Bir yıl önce ablamı kaçıran, çeşitli işkencelerle hastanelik eden bu ruh hastası şimdi Serdar'ı çaldı bizden" diye konuştu. Yenge Tuğçe Kavukcu da çok üzgün olduklarını söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Oğlumu eski eşim kaçırmış olabilir
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN