EXPO’nun gözdesi ANKAPARK

Büyükşehir Belediyesi, ’da 6 ay kalacak Antalya EXPO 2016’da yer aldı. EXPO’da yapımı devam eden ve açılması dört gözle beklenen ANKAPARK projesi de tüm dünyaya tanıtılacak

Giriş Tarihi: 24.4.2016
EXPO’nun gözdesi ANKAPARK
Felsefesi 'Gelecek Nesiller için Yeşil Bir Dünya', teması 'Çiçek ve Çocuk', sloganı ise 'Geleceği Yeşertmek' olan EXPO 2016 Antalya'da dünyanın en büyük tema parkı ANKAPARK da tanıtılıyor. Dinozorları, oyuncakları ve sanal oyun alanlarıyla dünyanın en büyük tema parkı olarak hizmete açılacak ANKAPARK'ın tanıtılacağı 3 dönümlük alanda, ziyaretçiler için tüm hazırlıklarını tamamladı. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'ndan itibaren 6 ay boyunca her gün, çocuklara bayram yaşatacak.

100 KİŞİLİK EKİP ÇALIŞTI
Büyükşehir Belediyesi'nin çeşitli birimlerinden 'ya gelen 100 kişilik ekip, yoğun bir çalışma temposuyla, 3 dönümlük alana, sergilenecek oyuncak ve diğer görsel malzemeleri yerleştirerek hazır hale getirdi. ANKAPARK tanıtım alanında, Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin, kapalı ve etkinlik bulunuyor. Çocuklarla birlikte büyüklerin de eğlenceli saatler geçirebileceği ANKAPARK temalı açık bölümde "Dinozor Alanı", çocukların çiçeklerle dans edeceği "Çiçek Ritm Sahnesi", fotoğraf çektirebileceği "Çiçek ve Robot" sahneleri, "Aquatik Sahne Gösterisi", "Kedi Ailesi", "Family Coaster", "Çim Kedi" ve "Kalpli Yol" bulunuyor. ANKAPARK kapalı oyun alanlarında ise çocuklar "Sanal Gerçeklik Odası, Robot Led, Robotlar, Roller Coaster Similatörü, Nuh'un Gemisi'nde bulunan hareketli oyuncaklarla, eğlenceli dakikalar yaşayacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
EXPO’nun gözdesi ANKAPARK
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN