Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İki çocuklu anne bir haftadır kayıp

Giriş Tarihi: 28.4.2016
İki çocuklu anne bir haftadır kayıp

Çocuklarına not bırakarak bir hafta önce evini terk eden Ümran Erdoğan’dan haber alınamıyor. İki oğluyla çaresiz kalan Ali Rıza Erdoğan, eşine “Evine dön” diye seslendi

Çubuk'ta yaşayan Ümran Erdoğan, (30) eşini ve 2 çocuğunu bırakıp kayıplara karıştı. Kendisinden 7 gündür haber alınamayan ev kadını anne Erdoğan, büyük oğluna bıraktığı notta, "Seni çok seviyorum Zafer'im. Kardeşini de çok seviyorum. Gitmem gerekiyor. Kardeşine, kendine çok iyi bak, affedin beni. Anneniz" diye yazdı. Mahallesi, Fecir 1. Sokak'ta oturduğu evden 20 Nisan Çarşamba günü saat 15.30'da ayrılan 2 çocuk annesi Ümran Erdoğan, geride gözü yaşlı bir eş ve 2 çocuğunu bıraktı. Ailesi ve akrabaları, Ümran Erdoğan'ın hayatından endişe ediyor. Bir fabrikada işçi olarak çalışan ve eşiyle 10 yıllık mutlu bir evliliği olduğunu belirten Ali Rıza Erdoğan, (33) "Evimiz, gelen misafirlerle evine döndü. Herkes 'Nasıl oldu?' diye soru soruyor. Bu sorulara cevap veremiyoruz" dedi.

KAMERAYA YAKALANDI
Eşi için cadde ve sokaklardaki direklere kayıp ilanı yapıştırdığını belirten Erdoğan, "Olay günü eşim, çocuklarımı abimin eşine bırakarak hemen geleceğini söylemiş. Daha sonra kamera kayıtlarından kontrol ettiğimizde, saat 15.30'da evden ayrıldığını gördük. Evde büyük oğluma 'Seni çok seviyorum Zafer'im. Kardeşini de çok seviyorum. Gitmem gerekiyor. Kardeşine, kendine çok iyi bak. Affedin beni. Anneniz' diye not bırakmış. Biz çok perişanız ve çaresiz kaldık. Ne ve nasıl olursa olsun ben eşimi bekliyorum. Biri hasta olan ve ilgi bekleyen iki çocuğumla ortada kaldım. Ne yapacağımı bilemiyorum. Eşimi gören, nerede olduğunu bilen varsa lütfen bizimle iletişime geçsinler' diyerek yardım istedi. Oğlu Zafer'in (9) solunum yolu hastası olduğunu, 14 aylık Yusuf Ali ile çaresiz kaldıklarını belirten Erdoğan, "Onu çok seviyorum. Ne olursa olsun onu eve bekliyorum" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İki çocuklu anne bir haftadır kayıp
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN