Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ATO’dan teröre inat sevgi dolu kampanya

Giriş Tarihi: 30.4.2016
ATO’dan teröre inat sevgi dolu kampanya

’daki terör saldırıları nedeniyle sekteye uğrayan ticari ve sosyal hayatı canlandırmak için ATO tarafından hazırlanan “Ankara’yı Seviyorum” kampanyası törenle start aldı

Ticaret Odası (ATO) başkentteki terör saldırılarının ardından satışları düşen esnafa destek olmak amacıyla daha önce duyurusunu yaptığı alışveriş kampanyasının startını verdi. "Ankarayı Seviyorum" sloganıyla başlatılan kampanyanın detayları düzenlenen törenle kamuoyuna açıklandı. JW Marriott Otel'de gerçekleştirilen törene Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi, AK Parti Ankara milletvekilleri Emrullah İşler ile Nevzat Ceylan ve ATO Başkanı Salih Bezci katıldı. Burada bir konuşma yapan Bakan Tüfenkci, 'nin terör saldırılarıylarıyla yıldırılamayacağını vurguladı. "Biz bir olduğumuz sürece, el ele verdiğimiz sürece hem işimizi hem aşımızı hem Ankara'yı hem de 'yi büyüteceğiz. Bizler sizlere güveniyoruz" diyen Bakan Tüfenkçi, şunları söyledi: "Esnafımız, tüccarımız, ticaret erbabı bu milletin omurgası. Hep onlar huzurdan yana, istikrardan yana olmuşlar, ülkenin bütünlüğünden yana olmuşlar, olmaya da devam edecekler. Ankara'yı Seviyoruz kampanyası da buradan çıkıyor. Bu ülkeyi sevdikleri için çıkıyor. Kendi üyelerinin ayakta durmasıyla Ankara ayakta, Türkiye ayakta duracak."

BAKANDAN DAVET
Başkentlileri kampanyaya katılmaya davet eden Bakan Tüfenkci, "Ankaralılar da bu kampanyaya sahip çıkacak. Ankara Türkiye'nin başkenti olduğuna göre bütün Türkiye'ye sahip çıkacak. İnanıyorum 6 Mayıs-6 Haziran dönemi içerisinde bütün Türkiye'de yaşayan vatandaşlarımız yolunu Ankara'ya düşürüp sizden bir şeyler alıp memleketine gidecek. İnşallah beraberinde de ya bir Mercedes ya bir Fiat alacak" şeklinde konuştu. ATO Başkanı Salih Bezci de Ankara için kampanya yapma kararını yönetim kurulu üyeleriyle gerçekleştirdikleri bir toplantıda aldıklarını hatırlatarak, "Bütün toplantılarımızda katılımların ortak bir duygusu vardı; O da şehrimize ve birbirimize duyduğumuza sevgi. Bu düşünceden yola çıkarak kampanyamızı Ankara'yı Seviyorum sloganı üzerine kurduk" dedi.

3 KİŞİYE MERCEDES CLA
Kampanya ile 6 Mayıs- 6 Haziran tarihleri arasında Ankara il sınırları içerisinde kredi kartı veya banka kartı ile tek seferde en az 25 TL tutarında alışveriş yapan herkes ATO'nun hediye edeceği 3 Mercedes ve 40 Fiat otomobilden birini almak üzere çekilişe katılma hakkı elde edecek. Tüketici alışverişi yaptıktan sonra fişini onaylatması ya da herhangi bir yere kayıt yaptırması gerekmeyecek. Milli Piyango İdaresi tarafından gerçekleştirilecek çekilişle 40 talihliye Fiat Egea, 3 talihliye de Mercedes CLA marka otomobil hediye edilecek. Kampanya ile özellikle Kızılay ve Tunalı başta olmak üzere tüm şehirde alışverişin canlandırılması hedefleniyor.

Arda TOPAL
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
ATO’dan teröre inat sevgi dolu kampanya
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN