Mahalle halkına İFTARLIK servis

Giriş Tarihi: 27.6.2016
Mahalle halkına İFTARLIK servis

Yenimahalle Belediyesi, iftar çadırlarına ve mahalle iftarlarına katılamayan hasta, yaşlı, ve dar gelirli vatandaşlara gezici iftar aracı ile hizmet veriyor

Yenimahalle'ye bağlı Şentepe'nin tüm bölgelerinde muhtarlıklar aracılığıyla belirlenen 650 ihtiyaç sahibine steril ortamlarda hazırlanmış birbirinden leziz yemekleri sıcak bir şekilde ulaştıran belediye, kapı kapı gezerek vatandaşlara yemek servisi yapıyor. Bu sayede ana yemeğinden çorbasına, salatasından tatlısına kadar günlük 4 çeşit yemeği vatandaşların ayağına götüren belediye ekipleri, vatandaşların yüzünü güldürüyor. Bu hizmetten sadece ihtiyaç sahibi aileler faydalanırken, dağıtım özellikle gecekonduların yoğun olarak bulunduğu bölgelerde yapılıyor.

BELEDİYEYE TEŞEKKÜR
Hizmetten duydukları memnuniyet dile getiren vatandaşlar ise belediye yetkilerine teşekkürlerini sunarak, memnuniyetlerini dile getiriyor. Yenimahalle Belediye Başkanı , toplumun her kesimine ihtiyaçları ölçüsünde hizmet vermenin sosyal belediyeciliğin gereği olduğunu belirterek, "Biz, bize oy verenlerin değil vergisini kullandığımız tüm Yenimahallelilere hizmet vermekle yükümlüyüz. Toplumun her kesimini kucaklamak ve onların yanında olmak asli sorumluluğumuz. Ramazan ayında ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza sahip çıkmaya çalışıyor onların yanında olduğumuzu hissettirmek istiyoruz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mahalle halkına İFTARLIK servis
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN