AK Parti il teşkilatı iftarda bir araya geldi

Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek, AK Parti il ve ilçe teşkilatı temsilcilerini iftarda ağırladı. 3 bin 200 kişinin katıldığı iftarda ANKAPARK da tanıtıldı

Giriş Tarihi: 28.6.2016
AK Parti il teşkilatı iftarda bir araya geldi
Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek, AK Parti Ankara teşkilatına iftar yemeği verdi. Başkan Gökçek, AK Parti Ankara İl Başkanı Nedim Yamalı, Ankara milletvekilleri, ilçe belediye başkanları ile il ve ilçe teşkilatlarından 3 bin 200 davetlinin ağırlandığı iftarda Büyükşehir Belediyesi'nin önemli projelerinden ANKAPARK, sahneye kurulan ekrandan tanıtıldı. Başkan Gökçek, tek tek masaları gezerek, davetlilere 'hoş geldiniz' dedi.

MÜMİNLER HUZURA KAVUŞACAK
Gökçek "Cenab-ı Allah, inşallah bu ramazanı, Müslümanların eziyet çektiği son ramazan kılsın. Önümüzdeki ramazanda inşallah bütün Müslümanların kurtulduğu, özgürlüklerine kavuştuğu yıl olsun. Herkes bir hesap yapıyor ama Cenab-ı Allah'ın da bir hesabı var. Dikkat edin, ülkeler bizle uğraşıyor, içimizi karıştırmaya çalışıyor ama şimdi birbirlerine giriyor, kendi içlerinde karışıyorlar. İnşallah onlar kendi dertlerine düşecek. Müminler, Allah'ın izniyle huzura kavuşacak" diye konuştu. Yemek sırasında davetlilerle çektirdiği fotoğrafları da 'dan paylaşan Başkan Gökçek, davetlilerden 'retweet' yaparak birbirlerini takip etmelerini istedi. Başkan Gökçek, programın sonunda davetlilerle hatıra fotoğrafı çektirdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Parti il teşkilatı iftarda bir araya geldi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN