Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hep birlikte nice bayramlara

Kentin önde gelen siyasetçi ve iş dünyası temsilcileri ’nda , birliktelik ve huzur mesajı verdi

Giriş Tarihi: 5.7.2016
Hep birlikte nice bayramlara
Vali Mehmet Kılıçlar: Milletimiz, aziz şehitlerimizin ailelerine ve çocuklarına sahip çıkacak, bayramı bayram havasında yaşamalarını sağlayacaktır. Aziz şehitlerimizi rahmetle anıyor, onların kıymetli aileleri ve evlatları başta olmak üzere tüm Ankaralıların 'nı tebrik ediyorum."
Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek: "Yüce Rabbim tuttuğumuz oruçları, ettiğimiz duaları kabul etsin. Başta şehit yakınlarımız ve gazilerimiz olmak üzere tüm vatandaşlarımızın Ramazan Bayramı'nı kutluyorum."
Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna: Küslüklerin son bulduğu, sevinç ve umut kaynağı bu bayramın tüm insanlığa , huzur ve kardeşlik getirmesini diliyorum. Tüm İslam âleminin bayramını kutlar, hayırlara vesile olmasını niyaz ederim.
Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül: Bayramlar birlik ve beraberlik duygularının pekiştiği, karşılıklı sevgi ve saygının geliştiği müstesna günlerdir. Ramazan Bayramınızı en kalbi duygularımla tebrik ediyor, milletimize sağlık ve esenlikler diliyorum.
Altındağ Belediye Başkanı Dr. Veysel Tiryaki: "Barışa ve kardeşliğe, birlik ve beraberliğe her zamankinden daha çok ihtiyacımız olan böyle bir dönemde eriştiğimiz Ramazan Bayramı'nın milli birliğimizin daha da güçlenmesi ve tüm dünyada huzur ve barışın oluşması için bir vesile olmasını diliyorum."
Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar: "Ülkemizin hiç bitmeyen bir Ramazan ruhuna ihtiyacı var. Ayakta kalmaya, birlik ve beraberlik içinde olma inancımızı beslemeye devam edeceğiz. Acımızı içimize gömerek, ülkemize, birliğimize, kardeşliğimize daha çok sarılacağız."
Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay: "Milli birlik ve beraberliğimizin zirveye çıktığı Ramazan ayını geride bırakarak bir bayrama daha kavuşmanın sevincini yaşıyoruz. Tüm İslam aleminin bayramını kutluyorum."
Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak: Ramazan ayını Keçiörenli vatandaşlarımızla birlikte dolu geçirmeye çalıştık. Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın. Ramazan Bayramı'nın tüm İslam alemine barış ve huzur getirmesini diliyorum.

BAYRAM BİRLİĞİ TAZELER
BA Grup Yönetim Kurulu Başkanı Barış Aydın: Bayramların birleştirici gücünü hissederek milletçe yekvücut olup, kardeşlik, hoşgörü, sevgi ortamını muhafaza etmeliyiz. Ramazan Bayramı'nı kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.
TÜGİAD Ankara Şubesi Başkanı Türker Naslı: Manevi atmosferiyle birlik ve beraberlik duygularımızı güçlendiren bir Ramazan Bayramına daha ulaştık. Bayramın ülkemize ve tüm insanlığa barış ve huzur getirmesini diliyoruz.
Aymor Grup Yönetim Kurulu Üyesi Kürşat Ayhan: Hızlı kalkınma içindeki ülkemizde, maalesef başta terör olmak üzere bizi etkileyen bazı sıkıntılarımız var. Bayramlar, milletçe bu sıkıntıları aşmak için gerekli inancın tazelendiği günlerdir.
İç Anadolu Genç İşadamları Federasyonu Genel Başkanı Fatma Semiz: Türkiye'nin artık en önemli gündeminin terör değil ekonomi olmasını istiyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle milletimizin bayramını kutluyoruz.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hep birlikte nice bayramlara
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN