Türkiye'nin en iyi haber sitesi

’da 24 saat temizlik

Giriş Tarihi: 20.7.2016
Kızılay’da 24 saat temizlik

Büyükşehir temizlik ekipleri, yüz binlerce Ankaralının demokrasi nöbetine ev sahipliği yapan ’da, 24 saat temizlik yapıyor

Büyükşehir Belediyesi, günlerdir darbecilere karşı "demokrasi nöbeti" tutan Ankaralılara ev sahipliği yapan Meydanı'nda, 24 saat temizlik yapıyor. Büyükşehir Belediyesi, yüzlerce temizlik personeli ve temizlik araçlarıyla meydanı oluşturan cadde, kaldırım ve refüjlerde gece geç saatlerde halkın dağılmasının ardından meydanda biriken çöpleri, yol süpürme araçlarıyla topluyor, sabah saatlerinde de yaya bölgelerini süpürüp, ardından sulu temizlik yapıyor.

HER GÜN TEMİZ BİR ORTAM
Büyükşehir, başkentte günlerdir tarihi anlara tanıklık eden 'na ay yıldızlı bayraklarıyla gelen Ankaralıların temiz ve sağlıklı bir ortamda miting yapmalarını sağlamak için Kızılay Meydanı'nın yanı sıra Atatürk Bulvarı, Milli Müdafaa Caddesi, Gazi Mustafa Kemal Bulvarı, Meşrutiyet Caddesi, Caddesi ve Ziya Gökalp Caddesi gibi "yaya-yoğun" bölgelerde tüm temizlik ekiplerini seferber etti. Büyükşehir Belediyesi'ne ait şirketlerden ANFA'nın temizlik ekipleri de bölgede en fazla ziyaretçi akınına uğrayan Güvenpark, Abdi İpekçi gibi parklarda, Ankaralılara iyi şekilde ev sahipliği yapmak için yoğun çalışma yürütüyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kızılay’da 24 saat temizlik
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN