Siteler esnafı da nöbeti bırakmadı

Mobilyacılar Odası Başkanı Hüseyin Taklacı ile birlikte Siteler esnafı, 16 Temmuz gecesi başlayan demokrasi nöbetine dün de devam etti

Giriş Tarihi: 21.7.2016
Siteler esnafı da nöbeti bırakmadı
'nda her gün sabaha kadar devam eden Demokrasi nöbetine Siteler esnafı da katılıyor. Mobilyacılar Odası önünde toplanan, ardından da yaya ve konvoy halinde 'a geçen esnaf, darbecilere karşı tüm esnafı sokağa davet etti.

"HESABI MİLET KESER"
Ankara Mobilyacılar Odası Başkanı Hüseyin Taklacı, vatana ve devlete yapılan bu menfur ve kalleş saldırıyı en ağır şekilde kınadıklarını belirterek, "Tüm esnafımızı bu alçaklara 'dur' demek ve bir daha bu cibilliyetsizliği yapma cesaretinde bulunamamaları için sokağa davet ediyoruz. Kapatın işyerlerinizi bugün birlik ve beraberlik günüdür. Bugün dil, din, ırk, mezhep, siyaset gözetmeksizin devletimizin yanında olma günüdür. Bir Ahi olarak Ahi Evran'ın açtığı yolda devletimizin bekası için tüm Ahilerimizi, sanatkârlarımızı ve esnafımızı, milletimizle birlikte sokağa davet ediyoruz. Bugün mazeretsiz bizimle, devletimizle beraber olmayan esnafta problem var demektir. Biz şunun bunun değil devletimizin yanındayız, hesabı millet keser, sandıkta keser, darbecilere fırsat tanımayacağız" dedi. Akşam saatlerinde Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül'ün de katılımlarıyla odaı flamaları ile Kızılay'da demokrasi nöbeti tutan Siteler esnafını Başkan Hüseyin Taklacı, platformdan selamladı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Siteler esnafı da nöbeti bırakmadı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN