Üniformalı teröriste hizmeti yok

Keçiören Belediye Başkanı Ak, 15 Temmuz gecesi ölen ve Adli Tıp Kurumu’nda bulunan FETÖ’nün darbeci askerlerine hizmeti verilmeyeceğini açıkladı. Ak, “Masum halkın üzerine açan, TBMM’yi bombalayan hainler teröristten de aşağılıktır” dedi

Giriş Tarihi: 21.7.2016
Üniformalı teröriste cenaze hizmeti yok
SABAH Ankara'ya konuşan Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, hain darbe girişiminde öldürülen teröristlere hizmeti verilmeyeceğini açıkladı. Keçiören Belediyesi, vatanına karşı hain emeller besleyerek, vatandaşın üzerine bomba yağdıran ve ülkenin meşru yönetimine karşı silahlı darbe teşebbüsünde bulunan ve Keçiören sınırları içerisindeki Adli Tıp'a getirilen hainlere cenaze hizmeti vermeyecek. Keçiören Belediyesi, normal şartlarda verilen cenaze defin hizmeti (kefen hizmetleri), cenaze nakil hizmeti (yol izin kağıdı, araç tahsisi), cenaze işlemleri ve cenaze yakınları için yiyecek, içecek hizmetlerinin verildiği taziye çadırı hizmetinin teröristler için geçerli olmadığını belirtti.

"NÖBETE DEVAM EDECEĞİZ"
Teröristlerin ülkenin bekasını tehdit eden girişimlerinin milletin iradesiyle durdurulduğunu belirten Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, "Masum halkın üzerine açan, TBMM'yi bombalayan, milli iradeyi hedef alarak ülkenin yönetimini silahla değiştirmeyi hedefleyen hainler teröristten de aşağılıktır" mesajını verdi. Başkan Ak, "Büyük Türkiye'nin önünü kesmek isteyen ihanet şebekesine karşı milli iradeye sahip çıkmak her vatandaşın vatandaşlık görevidir. Devletin parasıyla, devletin silahı, devletin tankıyla, devletin uçağı ve helikopteriyle bu ülkenin vatandaşlarının üzerine açanların en ağır şekilde cezalandırılmasını istiyoruz. Bu hain teşebbüsü durdurmak için ilk andan itibaren Keçiörenli vatandaşlarımızla demokrasi nöbeti tutuyoruz. Demokrasi nöbetine terörist unsurlar temizlenene kadar devam edeceğiz" diye konuştu.

MİLLET, MİLLİ İRADEYE SAHİP ÇIKTI
Ayrıca teröristlere karşı direnerek şehit olanlara hepimizin minnet borçlu olduğunu belirten Belediye Başkanı Mustafa Ak, "Tankların üstüne çıkarak canını ortaya koyan ve milli irade için bu uğurda canını feda edenleri bu aziz millet asla unutmayacaktır. Ölümü göze alarak milletin emanetine sahip çıkan demokrasi şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyor, tüm vatandaşlarımıza dirayetli ve dik durarak ülkesine, demokrasisine sahip çıktıkları için teşekkür ediyorum" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Üniformalı teröriste cenaze hizmeti yok
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN