Türkiye'nin en iyi haber sitesi

OSTİM’den dünyaya mesaj

Giriş Tarihi: 4.8.2016
OSTİM’den dünyaya mesaj

Otuza yakın uluslararası medya temsilcisi OSTİM’in konuğu oldu. OSTİM Başkanı , yabancı gazetecilere Türk KOBİ’lerinin demokrasiye sahip çıktığını söyledi

Türk demokrasi tarihine kara leke olarak geçen 15 Temmuz kalkışmasının ardından, uluslararası basınla doğru ve sağlıklı bilgi akışını sağlamak amacıyla bir grup yabancı gazeteci OSTİM'de ağırlandı. Darbe girişiminde yaşananlarla ilgili bilgi almak ve reel sektörün nabzını tutmak üzere Ankara'ya gelen 30'a yakın uluslararası medya temsilcisi, başkent turuna OSTİM'den başladı. Büyükşehir Belediyesi'nin organizasyonuyla 'nin en büyük tedarik merkezinde konuk edilen basın mensuplarına, bölgenin üretim gücü aktarıldı. Toplantıda, sanayinin, KOBİ'lerin; Devletine, milli iradeye bağlılığının altı çizildi, demokrasi vurgusu yapıldı. Üretime ve teknolojiye katkının artırılacağı mesajı verildi.

"İŞLERİNİN BAŞINA DÖNDÜLER"
OSTİM'li sanayiciler ile TAI Genel Müdürü Muharrem Dörtkaşlı'nın katıldığı toplantıda konuşan OSTİM Yönetim Kurulu Başkanı Orhan , "Ülkemizde maalesef yaşadığımız bu olumsuz olayda da küçük işletmelerin, bu dinamik işletmelerin Türkiye'deki demokrasiye ve demokratik hayata katkılarının bir seremonisini, uygulamasını gördük" dedi. daha sonra şöyle konuştu: "Bu insanlar akşam haberi aldılar, ülkenin demokrasisine sahip çıkmak için sokağa çıktılar ve olaya hâkimiyetini sağladılar ve sabahleyin tezgâhının, işinin başına geldiler. Türk sanayisi, Türk KOBİ'leri; OSTİM başta olmak üzere demokratik hayata inanıyor ve buna sahip çıkıyor."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
OSTİM’den dünyaya mesaj
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN