Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Stressiz ofiste yaşam başlıyor

’da projelendirilen Regnum Sky Tower projesi yeni nesil ofislerde performansını artıracak yeniliklere, stressiz iş kurgusuyla yeni boyut kazandırdı

Giriş Tarihi: 4.8.2016
Stressiz ofiste yaşam başlıyor
Ürettiği projelerle 'da ilklere imza atan Uzaltaş AŞ'nin Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Pala, başkentin önemli ve yaşam akslarından ODTÜ, Mevlana Bulvarı ve Çukurambar'ın kesişim noktasında inşası tamamlanan 150 metrelik Regnum Sky Tower'ın, farklı mimarisi ile başkentin sembol yapısı olduğunu söyledi. Pala, projenin aynı zamanda iş yaşamına farklı kazanımlar sağlayacak yaşam alanları ile de iş dünyasında yeni bir dönem açtığını kaydetti.

OFİSE SEVEREK GELİNECEK
Projenin, Regnum Carya Golf&Spa Resort Hotel'i yaşama geçiren işadamı Fikret 'le inşaat alanındaki güçlerini birleştirmeleri sonucu doğduğunu ifade eden Pala, şunları söyledi: "Kurduğumuz OP Grup ortaklığı ile Canpa AŞ'nin arsasında gelir paylaşım modeliyle Ankara'ya Regnum Sky Tower'ı kazandırmanın gururunu yaşıyoruz. Ankara'da sosyal donatı alanları olan iş merkezi eksikliği vardı. Hayata geçireceğimiz projenin hem işverenlere, hem de çalışanlara hitap eden detayları olmalıydı. İstedik ki herkes ofise severek gelsin, akşam evlerine de mutlu gitsin. İş dünyasının yaşadığı sıkıntıları yakından bildiğimiz için, stresten arındıran, iş performansını arttırdığı gibi yaşamdan da koparmayan bir proje hayata geçti." Pala "Hayallerimiz ışığında, uzun çalışmalar sonucu Regnum Sky Tower'ı şekillendirdik. Öztürk Holding'in gayrimenkul markası Regnum'la da projemizin gücüne güç kattık. Regnum, İstanbul, Antalya ve Bodrum'un yanı sıra, İngiltere ve Bulgaristan'da da yüksek kalitede onlarca konut ve otel hayata geçiren bir marka. Bu kaliteyi, artık Başkent iş dünyası da yaşamaya başladı. Ankara'da stressiz iş yaşamını başlatıyoruz diyebiliriz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Stressiz ofiste yaşam başlıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN