‘Üretimden vazgeçmeden direnmeyi sürdüreceğiz’

Giriş Tarihi: 6.8.2016
‘Üretimden vazgeçmeden direnmeyi sürdüreceğiz’

MÜSİAD Şube Başkanı Erdal, piyasadaki baskılara rağmen üretmeyi sürdüreceklerini, sürecin yenilenmek için de fırsat olduğunu söyledi

Müsiad Şube Başkanı İlhan Erdal, devletin hızlı organize olması ve derhal sonuç almasının dünyasını rahatlattığını belirterek, "Eminim ki, 15 Temmuz yeni ve daha güçlü bir Türkiye için başlangıç ve bir fırsat olacaktır" dedi. Erdal, "Bugünler yenilenmeye ve tazelenmeye vesile olmalıdır. 28 Şubat ve 27 Nisan e-muhtıra sürecinde MÜSİAD, yurt sathına yayılmış 86 irtibat noktasıyla darbelere karşı tavrını açıkça göstermiştir. Darbelere verdiğimiz refleksler açısından bakarsak darbeler karşısında dün nasılsak bugün de duruşumuz aynıdır. Bizim için darbenin nereden ve kimden geldiği önemli değildir. Demokrasinin yanında yer almak, milletimizin ve devletimizin bekası, bölünmez bütünlüğü önemlidir" diye konuştu.

"DIŞARI ANLATILMALI"
"MÜSİAD olarak bir görevimiz daha var" diyen Erdal şunları söyledi: " devam eden nöbetlerin haricinde gündüz çalışmak ve üretmek asli görevimiz. Üretimden bir an bile vazgeçmeden, üretmeye ve direnmeye devam edeceğiz. Katma değerli alanlarda üretimi teşvik etmeliyiz. Kanla, terle verdiğimiz demokrasi mücadelemiz yurt dışında farklı anlatılmakta ve yabancı kamuoyları yanıltılmaktadır. Acilen devletimizin yurt dışına açılan ilgili kurumlarının ortak bir stratejiyle hareket ederek, yapılan bu hain ve alçak propagandanın önüne geçmelidirler. İş dünyası olarak, atılacak adımlarda devlet kurumlarıyla aynı rotada hareket etmesi çalışmaların başarıya ulaşması açısından da önemlidir."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
‘Üretimden vazgeçmeden direnmeyi sürdüreceğiz’
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN