Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ato’dan Emniyeti hizmetine 211 araç

ATO’nun hibe ettiği 211 araç FETÖ’nün darbe girişiminde bombaların hedefi olan Emniyeti’ne teslim edildi. İl Emniyet Müdürü Karaaslan, “Bu destek hizmetlerimize güç sağlayacak” diye konuştu

Giriş Tarihi: 2.9.2016
Ato’dan Ankara Emniyeti hizmetine 211 araç

Ticaret Odası (ATO), eski Hipodrom alanında düzenlenen törenle Ankara Emniyet Müdürlüğü'ne 211 araç hibe etti. FETÖ'nün girişiminde F-16'lardan atılan bombaların hedefi olan Ankara Emniyet Müdürlüğü'nün faaliyetlerinin verimli bir şekilde devam etmesi için yardım amaçlı verilen araçların teslim töreninde konuşan ATO Başkanı Salih Bezci, temsili olarak araçlardan birinin anahtarını İl Emniyet Müdürü Mahmut Karaaslan'a teslim etti. Törene, ATO Başkanı Bezci ve İl Emniyet Müdürü Karaaslan'ın yanı sıra Ankara Vali Yardımcısı Kemal Karadağ, ATO Yönetim Kurulu, Meclis ve Komite üyeleri katıldı.

"BİZE CESARET VERDİ"
Törende konuşan İl Emniyet Müdürü Karaaslan, 15 Temmuz darbe gecesinde, ATO Başkanı Salih Bezci'nin kendisini telefonla aradığını açıklayarak, "Sokaklarda olduklarını, milletin, devletin yanında oldukları ifade ettiler. Bu bizi daha cesaretlendirdi. Sabah da hemen Emniyet Müdürlüğüne yanımıza geldiler. Bizim zararlarımızı karşılamak istediklerini, yaralarımızı sarmak istediklerini söylediler. Bu bize ayrıca bir güç verdi" diye konuştu.

"BAŞARI MİLLETİNDİR"
15 Temmuz'da gösterilen kahramanlık ve başarının Türk milletine ait olduğunu vurgulayan İl Emniyet Müdürü Mahmut Karaaslan sözlerini şu şekilde sürdürdü: "Bu sadakati devam ettirme noktasında ATO da bize büyük güç veren bir destekte bulundu. Araçların maddi desteğinden daha önemli olan milletimizin bize duygularının ifadesi olarak yanımızda yer almaları benim için çok daha önemli. Bu destek bizim hizmetlerimize önemli bir güç sağlayacak, görevlerimize olumlu yansıyacak. Bundan sonra Ankara İl Emniyet Müdürlüğü üzerlerine düşen görevlerini daha iyi daha layıkıyla yapacağı konusunda da size söz veriyorum."

ŞEHİTLERİMİZİN YANINDA 211 ARAÇ NEDİR Kİ?
Devlete sahip çıkmanın kendileri için maddi ve manevi, ve namus meselesi olduğunun altını çizen ATO Başkanı Bezci ise, "Devletimizin güvenlik güçlerini kesintisiz bir şekilde faaliyetini sürdürmesine katkıda bulunmak bizim için bir onurdur. Biz ATO Meclisi olarak emniyet güçlerimizin işlerini daha verimli yürütebilmeleri için 211 otomobil hibe ederek ufak katkı sağlamayı amaçladık. Emniyet teşkilatındaki şehitlerimiz canlarını verdiler 211 araç nedir ki? Biz bir nebze de olsa yardım etmeye çalıştık" diye konuştu

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ato’dan Ankara Emniyeti hizmetine 211 araç
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN