Türkiye'nin en iyi haber sitesi

#AnkarayıSeviyorum otomobili alıyorum

Ankara Ticaret Odası’nın, #AnkarayıSeviyorum sloganı ile başlattığı kampanya sonuçlandı. Kampanyaya katılan ve alışverişi canlandıran 43 talihli dün törenle otomobillerini teslim aldı

Giriş Tarihi: 5.10.2016
#AnkarayıSeviyorum otomobili alıyorum
Ankara Ticaret Odası 'nın, "#AnkarayıSeviyorum" sloganı ile 6 Mayıs – 6 Haziran tarihleri arasında düzenlediği ticareti canlandırma kampanyasının hediyesi olan 3 Mercedes CLA ve 40 Fiat Egea otomobil törenle sahiplerine teslim edildi. Törene eski Başbakan Yardımcısı ve AK Parti Ankara Milletvekili Emrullah İşler, Ankara Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bezci, yönetim kurulu, meclis üyeleri ve talihliler katıldı.

KAZANDIĞIMIZA İNANAMADIK
Talihlilerin anahtar teslim töreninde büyük sevinç içinde olduğu gözlenirken, talihliler ilk haberi duyduklarında inanmadıklarını hatta bazıları dolandırıldığını düşündüğünü söyledi. Mercedes CLA sahibi olan talihli Erdal Çokbilen, "İlk duyduğumuzda bunun şaka olduğunu düşündük, inanmadık. Bunun üzerine kredi bilgilerimizi de sorunca bu sefer bir dolandırıcılık işi sandık. Ama bir türlü gerçek olabileceğini düşünemedik, düşünsek de inanamadık. Ama sonraki süreçler bizi biraz daha ikna etmeye başladı. Ama bugün elimize anahtarı alıp kornaya da basınca inandık" dedi.

"VATAN BİLDİK"
ATO Hizmet Binası'nın bahçesinde gerçekleştirilen törende konuşan eski Başbakan Yardımcısı ve AK Parti Ankara Milletvekili Emrullah İşler, Türkiye'nin 1 yılı aşkın süredir terör örgütlerinin hedefinde olduğunu belirterek, "Bu coğrafyada ayakta kalabilmenin bedelleri var. Tarihte de bu bedeller ödenmiştir. Şu anda da bu bedelleri ödüyoruz. Biz Allah'ın izniyle bu Anadolu coğrafyasını vatan bildik, vatan olarak bu coğrafyayı korumaya kararlıyız" diye konuştu.

ANKARA TEKRAR CANLI GÜNLERİNE KAVUŞTU
ATO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bezci, "ATO olarak kesintiye uğrayan sosyal ve ticari hayatı canlandırmak üzere yönetim kurulumuzun teklifi ve meclisimizin kararıyla alışveriş kampanyası düzenlemeye karar verdik. Kampanyamız hedefine ulaştı ve Ankaramız tekrar eski canlı günlerine kavuştu. 1 aylık sürede 25 TL'lik alışveriş sayısının 104 milyon 242 bin 725'e ulaştı"dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
#AnkarayıSeviyorum otomobili alıyorum
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN