Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İlk alışveriş Başkan’dan

Altunbilek Mağazacılık zincirine yeni bir soluk getiren Ankagross’un ilk mağazası Mamak’ta açıldı. Açılışa Mamak Belediye Başkanı Akgül de katıldı

Giriş Tarihi: 7.10.2016
İlk alışveriş Başkan’dan
Ankagross'un açılışında Altunbilek ailesini yalnız bırakmayan Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, "Ankagross Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altunbilek'in şahsında ilçemize böyle bir yatırım yaptıkları için emeği geçen herkese teşekkür ederim. Ankagross, bölgemizin ticaretine katkıda bulunacak, vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına cevap verecek" dedi. Açılışı yaptıktan sonra mağazayı gezen Akgül ilk alışverişi yaptı.

200 KİŞİYE İŞ İMKâNI Mağaza açılışı sonrasında Akgül'e mağazayı tanıtan Ankagross Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altunbilek, "Gross market, zamanı kısıtlı tüketiciye uygun fiyatlarla daha fazla çeşit ve marka sunan toplu alışveriş yapma imkanı veren yerlerdir. Tüketicilerin talepleri ve ticaret yapma şekli değişirken 30 yıllık tecrübemizle lokasyon seçimi, ürün gamı ve fiyat aralığı değerlendirmeleri yaptık ve Ankagross modelini hayata geçirdik" dedi. Natoyolu'nda açılan Ankagross, 200 çalışanı, 3200 metrekare gıda, 1800 metrekare gıda dışı olmak üzere 5000 metrekare satış alanı ve 10 bin çeşit ürün yelpazesiyle hizmet vermeye başladı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İlk alışveriş Başkan’dan
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN