Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kahramankazan’a yeni logo yapılacak

Kazan’ın kahramanlık unvanının almasının ardından meclis üyeleri ilk belediye meclis toplantısını gerçekleştirdi. Meclisin ilk gündemi ise Kahramankazan Belediyesi için yeni bir logo yapılması oldu

Giriş Tarihi: 3.11.2016
Kahramankazan’a yeni logo yapılacak
15 Temmuz gecesi hain darbe girişiminin ardından Kazanlıların gösterdiği kahramanlık nedeniyle TBMM'de grubu bulunan tüm siyasi partilerin ortak önerisiyle Kazan'a "Kahramanlık" unvanı verildi. Kahramanlık unvanının ardından Kahramanakazan Belediyesi olarak ilk kez toplanan belediye meclis üyeleri, kasım ayı meclis toplantısının kendileri için farklı bir anlam taşıdığını belirtti. Meclis üyeleri, tarihe not düşecek ilk meclis toplantısını gerçekleştirmiş olmanın heyecanını yaşadıklarını ve bugünün kendileri için derin bir anlam taşıdığını belirttiler. Kahramankazan Belediyesi'nin kasım ayı Belediye Meclis toplantısının gündem maddeleri arasında belediyeye yeni bir logo yapılması yer aldı. AK Parti ve MHP'li meclis üyelerinin ortak önerisiyle komisyonlara havale edilen Kahramankazan'a yeni bir logo yapılması kararı için şartların ve ödülün ne olacağı komisyonların çalışmasından sonra karara bağlanacağı belirtildi.

UNVANA DİKKAT ÇEKİLECEK
Kahramankazanlıların 15 Temmuz gecesi göstermiş olduğu cesaretin simgesi olan "Kahramanlık" unvanının yanı sıra Türkiye'nin savunma, uzay ve havacılık alanındaki ana yatırımların merkezinde bulunması, yapılacak yeni logo için önemli ayrıntılar olarak görülüyor. Zengin termal su kaynaklarına sahip olması da Kahramankazan için yapılması planlanan yeni logo da dikkat çekilmesi planlanan diğer bir ayrıntı olduğu öğrenildi. Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk "Yeni logo sadece Kahramankazan'ın değil, Türkiye'nin gücünü de simgeleyen bir çalışma olacak" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kahramankazan’a yeni logo yapılacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN