İstanbul’dan Ankara’ya ‘BİKAP’ çıkarması

Giriş Tarihi: 7.11.2016
İstanbul’dan Ankara’ya ‘BİKAP’ çıkarması

Başarılı İş Kadınları Platformu (BİKAP) Alışveriş ve Eğlence Şenliği turne kapsamında 9 Kasım günü ilk kez Ankara’ya gelecek

Turne kapsamında 9 Kasım günü ilk kez Ankara'ya gelecek olan BİKAP Alışveriş ve Eğlence Şenliği'nin organizatörleri Bilge Eren ve Öznur Yakın, merakla beklenen etkinlik hakkındaki tüm detayları SABAH Ankara okuyucularına anlattı.

İlk olarak Başarılı İş Kadınları Platformu'ndan (BİKAP) bahsedelim. Tam olarak nasıl bir oluşum bu ve neler yapıyor?
BİKAP iş hayatına atılmak isteyen, yeni girişimci veya sektörlerinde başarılı iş kadınlarını bir çatı altında toplayarak mevcutta bulunan birçok değerli derneğe ve vakıfa yardım etmek ve destekte bulunmayı amaçlayan sivil sosyal bir oluşumdur.

Öznur Hanım nasıl dahil oldu bu projeye?
B.E: Öznur Hanım bu proje daha fikir aşamasındayken benim yanımda ve heyecanımı paylaşan bir isim. Bu projeyi markasına ve kendine sunduğumda çok heyecanlandı, 'Sonuna kadar seninleyim ve destekçinim' diyerek hakikaten bugüne kadar yapılan bütün BİKAP organizasyonlarında ana sponsor olarak bu projeyi sahiplendi. Şimdi beraber büyüttüğümüz, emek verdiğimiz bu projede ortağımdır. Ö.Y: Her zaman iş hayatımda inandığım ve başarısından kuşku duymadığım işlerde olmaya özen gösteriyorum. BİKAP da benim başından beri çok inandığım, her organizasyonunda beni hiç yanıltmayan bir proje oldu. Şimdi Bilge ile birlikte yol alıyoruz ve çok daha güzel işlere imza atacağımıza inanıyorum.Daha önce iki başarılı etkinliği geride bırakarak şimdi üçüncüsü için Ankara'dasınız. Nasıl gelişti bu fikir ve neden Ankara?
İlk önce bu projeyi firmalara tanıtmalı ve güven duygusunu kazanmalıydık. Subat ayında gercekleştirdiğimiz ilk projede 53 firma yer aldı. Ekim ayındaki projemizde ise bu rakam 153 firmaya ulaştı. Bu da bizim doğru iş yaptığımız ve insanların bize ve ekibimize ne kadar güven duyduğunun ıspatı oldu. BİKAP Ailesi olarak projelerimizle gönül bağı oluşturuyoruz ve başarısı için benimle birlikte tüm ekip titizlikle ve özveriyle çalışıyor. BİKAP Turnede projesi için doğru zaman ve dogru bir durak olarak ilk Ankara'yı belirledik.

Ankara BİKAP'ta hangi kurum ile bir araya geleceksiniz?
Bizim için destek ve katkı sağlayacak derneklerimizi seçerken en önemli şey doğru yerlere yardım yapılıyor olması. Bugüne kadar da beraber işbirliği yaptığımız derneklerimiz bu anlamda sonsuz güven duyduğumuz ve onlarla işbirliği yapmaktan onur duydugumuz insanlardan oluşuyor. Bu organizasyonda da kapı giriş gelirinin tamamı NEYAD'a (Nil Eğitim ve Yardımlaşma Derneği) bağışlanacak.

Ankara'da gerçekleşecek olan etkinlik nerede olacak? Size eşlik etmek isteyen katılımcılar BİKAP ekibini nerede ziyaret edecekler?
9 Kasım Çarşamba günü Ankara JW Marriot Hotel'de saat 11.00 ile 23.00 saatleri arasında sizlerle birlikte olmak için heyecanlıyız. Bizler de BİKAP Ailesi olarak o gün orada tüm katılımcılarımızı ve ziyaretçilerimizi karşılıyor olacağız.

9 Kasım'da gerçekleşecek olan etkinlikte misafirleri ve katılımcıları neler bekliyor olacak?
Birbirinden renkli ürün çeşitleri ve birbirinden kaliteli markalarla harika bir alışveriş ve sohbet ortamı onları bekliyor. 13:00-14:00 saatleri arasında da Avşar Estetik'in sahibesi sevgili Dr. Dilek Avşar da Ankaralı kadınlarımıza 2017'nin estetik ve güzellik trendleri ile ilgili bir konumsa yapıp tüm merak edilen soruları cevaplıyor olacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İstanbul’dan Ankara’ya ‘BİKAP’ çıkarması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN