50 bin HalkKart’la indirimli alışveriş devri başlıyor

Giriş Tarihi: 11.11.2016
50 bin HalkKart’la indirimli alışveriş devri başlıyor

Yenimahalle Belediyesi’nin 50 bin kişiye dağıtacağı HalkKart‘la hem vatandaş ucuz alışveriş yapacak hem de ticaret canlanacak

Yenimahale Belediyesi yaklaşık 1,5 yıldır üzerinde yoğun bir şekilde çalıştığı HalkKart projesini tamamladı. İlçe sınırları içerisinde bulunan çok sayıda esnafla anlaşma sağlayan Yenimahalle Belediyesi vatandaşların daha ucuz alışveriş yapmasını sağlayacak. İlçede bulunan yaklaşık 50 bin kişiye dağıtılacak olan Halk Kart sayesinde ticaretin de canlandırılması hedefleniyor.

ÜCRETSİZ DAĞITILACAK
HalkKart projesini çok önemsediklerini belirten Belediye Başkanı Fethi Yaşar, "Yenimahalleli esnafımızla belediye olarak indirim anlaşmaları imzalayıp, HalkKart sahibi vatandaşlarımızın bu işyerlerinden protokolle belirlenen oranlarda indirimli alışveriş yapmalarını teşvik ederek ortak bir fayda sağlamak istiyoruz. Yenimahalle'de ikamet eden tüm hemşehrilerimiz bu karta ücretsiz olarak sahip olabilir" dedi. Başkan Yaşar, "Halkkart sahibi vatandaşlarımız kartlarını alışveriş yaptıktan sonra kasa görevlilerine göstererek anlaşma kapsamında belirtilen indirimden faydalanabilecek"şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
50 bin HalkKart’la indirimli alışveriş devri başlıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN