Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ATO Meclisi’nden başkan adayı Osman Gökçek’e büyük destek

ATO Meclisi’nin 142 üyesi, başkanlığa aday olan Osman Gökçek’e desteğini açıkladı. Gökçek, destek veren, vermeyen tüm üyelerle seçimden başarıyla çıkacaklarına inandığını söyledi

Giriş Tarihi: 26.11.2016
ATO Meclisi’nden başkan adayı Osman Gökçek’e büyük destek
Ankara Ticaret Odası (ATO) başkanlığına aday olan Osman Gökçek'e 142 meclis üyesinden imzalı destek geldi. Konuya dair bir açıklama yapan ATO başkan adayı Osman Gökçek ise "Meclis üyelerinin şahsıma dair yayınladıkları imzalı destek deklarasyonu için teşekkür ediyorum. Seçime kadar olan süreçte yönetim kurulu listesi oluşturacağız. Bu konuda meclis üyelerinin düşüncelerini alacağım, meclis üyelerimizin oy vermesi konusunda yönetim kurulu listesinin önemli olduğunu düşünüyorum" dedi.

"EL ELE ÇALIŞACAĞIZ"
142 imzanın sandığa aynı samimiyetle yansıması temennisinde bulunan Osman Gökçek, "Tüm meclis üyelerimizle birlikte çalışarak ATO üyelerine hizmet edip onların sevgi ve takdirlerini kazanacağız. Delegelerin imza vererek birçok sivil toplum örgütlerinde olduğu gibi TOBB ve Ticaret odalarında başkan adayına desteklerini açıklamaları bir gelenektir. En son 69. TOBB genel kurulunda başkanımız Sayın Rıfat Hisarcıklıoğlu'na da bu tür bir destek gelmişti ve seçime böyle gidilmişti. Bize destek veren, vermeyen tüm meclis üyelerimizle birlikte 3 Aralık sürecinden sonra omuz omuza, el ele çalışarak Ankara Ticaret Odası'nı daha iyi bir noktaya getireceğiz" dedi. Ekim ayında FETÖ soruşturması kapsamında yurtdışı yasağı konulan ATO Başkanı Salih Bezci ile 8 üye yönetim kurulundan istifa etmişti. ATO'ya atanan kayyum heyeti, Seçim Kurulu'na ATO'yu seçime götürmek için başvuruda bulundu. Seçim tarihi 3 Aralık olarak açıklandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
ATO Meclisi’nden başkan adayı Osman Gökçek’e büyük destek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN