Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Büyükşehir’den yeni bir aile yaşam merkezi

Büyükşehir Belediyesi’nin inşaatını büyük oranda tamamladığı Osmanlı Aile Yaşam Merkezi’nde Gençlik Merkezi ve Hanımlar Lokali de yer alıyor

Giriş Tarihi: 15.5.2017
Büyükşehir’den yeni bir aile yaşam merkezi
Büyükşehir Belediyesi'nin yapımını büyük ölçüde tamamladığı Osmanlı Aile Yaşam Merkezi ve Pazar Alanı'nda peyzaj çalışmaları devam ediyor. Karma fonksiyonlu yapıya sahip merkez bünyesinde gençlik merkezi, hanımlar lokali, yaşlılar ve engelliler merkezi, çocuk kulübü, kapalı pazar alanı, 140 araçlık otopark, bay bayan yüzme havuzları, spor salonları, hamam, sauna ve buhar odaları yer alıyor. Çalışmalar hakkında bilgi veren Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter yardımcısı ve Fen İşleri Daire Başkanı Vedat Üçpınar, "Ankara'ya modern bir tesis daha kazandırıyoruz" dedi. Üçpınar, Osmanlı Aile Yaşam Merkezi'nde duvar, mermer, seramik kaplamalarının tamamlandığını, kapı, pencere montajlarının ve mekanik imalatların testlerinin yapıldığını söyledi.

HAMAM VE SAUNA DA VAR
Toplam inşaat alanı 28 bin 400 metrekare olan Osmanlı Aile Yaşam Merkezi bünyesinde yer alan birimler şunlar: Okuma, internet, müzik vb eğitim odaları, özel kurs odaları, oyun salonları, kabul salonu, kapalı pazar alanı, kadın-erkek spor-fitness salonları, açık-kapalı-engelli otoparkları, kadınerkek yüzme havuzları, hamam, sauna ve buhar odaları ile çocuk oyun alanı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Büyükşehir’den yeni bir aile yaşam merkezi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN