Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ankara büyük kongreye hazır

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı partisinin başına, Türkiye’yi de yeni bir ‘atılım’ dönemine taşıyacak büyük kongre için hazırlıklar tamamlandı

Ankara büyük kongreye hazır
AK Parti'nin yarın Arena Spor Salonu'nda yapılacak 3. Olağanüstü Kongresi için hazırlıklar tamam. Türkiye'nin dört bir yanından 100 bin kişinin katılacağı kongre için özel güvenlik önlemleri alındı, yoğun talep nedeniyle alan genişletildi. Ankara'nın kongre alanına yakın tüm alanları bayraklarla ve Erdoğan posterleriyle donatıldı.

KONTROLLER YAPILIYOR
AK Parti Genel Merkezi, Cumhurbaşkanlığı ve Ankara İl Başkanlığı işbirliğiyle hazırlanan kongrenin detaylarını veren İl Başkanı Nedim Yamalı, "Bu özel kongre ve Sayın Cumhurbaşkanımızın tarihi dönüşü için il teşkilatımızdan 500 kişi ile hazırlıklara destek veriyoruz. Engelli, şehit-gazi yakını, özel misafir protokollerimiz daha geniş olacak" dedi. Yamalı, "Salon içi ve dışındaki hazırlıklarda sona geldik. Salon içinde Türk ve parti bayraklı sade ancak samimi mesajlarla hazırlanmış afiş-posterler yer alacak. Cumhurbaşkanımızı çocuk ve gençler karşılayacak, ardından yol arkadaşı Başbakanımız Binali Yıldırım'la salona girecek. Emniyet ve Valilik güvenliği hat safhada tutacak. Binlerce polisle birlikte özel harekat da havadan ve karadan destek verecek. Yeni atılım dönemine ilişkin pankartların yer alacağı salon süslemesinde yine teşkilatımızın Cumhurbaşkanımıza olan muhabbetini anlatan sloganlar, afişlerle süslenecek. Ayrıca kongrede Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ilgili sinevizyon, AK Parti'nin siyasi serüveni ve Erdoğan ile Yıldırım'ın yol arkadaşlığını anlatan sinevizyon gösterileri de olacak" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ankara büyük kongreye hazır
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN