‘Mahallede Şenlik Var’ ilçe turuna çıkıyor

Giriş Tarihi: 1.7.2017
‘Mahallede Şenlik Var’ ilçe turuna çıkıyor

Büyükşehir Belediyesi’nin ramazanda çocuklar için Altınpark’ta kurduğu “Mahallede Şenlik Var” panayırı, bu ay tüm ilçeleri tek tek dolaşacak

?Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in Ankaralı çocuklara hediyesi olan ve bir gelenek haline gelen "Mahallede Şenlik Var" panayırında oyun grupları, midilli atlar, trenler, akülü arabalar, şişme oyuncaklar, akrobasi gösterileri, mini go kart alanı gibi pek çok lunapark oyuncağı, çocuklara tatili aratmayacak. Alanda ayrıca tiyatro oyunları, yüz boyama etkinlikleri, küçük konukları eğlence atmosferine taşıyacak. Okulların yaz tatili süresince devam edecek "Mahallede Şenlik Var" panayırının temmuzda tüm ilçelere konuk olacak.

BİRİNCİ GRUP:
2-6 Temmuz: Kızılcahamam (Cumhuriyet Meydanı) 7-11 Temmuz: Beypazarı (Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi) 12-16 Temmuz: Nallıhan (Cumhuriyet Meydanı) 17-21 TEMMUZ: Güdül (Hasan Hüseyin Akdede Lisesi)

İKİNCİ GRUP:
4-8 Temmuz : Çamlıdere Cumhuriyet Caddesi) 9-13 Temmuz : Ayaş (Cuma Pazarı) 14-18 Temmuz: Çayırhan (Göl Kenarı ) 19-22 Temmuz: Kahramankazan (Salı Pazarı)
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
‘Mahallede Şenlik Var’ ilçe turuna çıkıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN