Beytepe’ye yeşil proje

Tona Yapı ve Safe İnşaat AŞ ortaklığında ‘Ankara’nın en yeşil projesi’ sloganı ile yola çıkılan Duru Beytepe Projesi’nin temeli atıldı. ‘Bizim Mahallenin Çocukları” temasıyla satışlara da başlandı

Giriş Tarihi: 11.7.2017
Beytepe’ye yeşil proje
Tona Yapı ve Safe İnşaat İcra Kurulu Başkanı İlhan Erdal, Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Gürsel Baran, Başkent Otomobilciler Derneği (BOD) Başkanı Aydın Erkoç'un katıldığı törene iş ve siyaset dünyasından geniş katılım oldu. Törende konuşan İlhan Erdal, proje ve çeşitli tasarımları ile Duru Beytepe'nin Ankara'da tek olduğunu söyledi. Huzur, doğal yaşam, kalite ve farklılıkları söz konusu projede bir araya getirdiklerini belirten Erdal, "Ahlatlıbel Mahallesi'nde yükselecek Duru Beytepe projemizde hem mimari hem de projenin doğayla birleşimi göz dolduracak. Biz insanlara bu projede lüks, kalite ile doğayı vaat ediyoruz" dedi.
İlhan Erdal davetlilere inşaatı gezdirdi, projenin detayları hakkında bilgi verdi. Tanıtım Ofisinin arka bahçesinde düzenlenen etkinlikte de başta çocuklar olmak üzere tüm davetliler çok eğlendi. Yiyecek ve içecek ikramlarının yanında çocuklar için limonata, dondurma ve pamuk şekeri gibi nostaljik ikramlar yapıldı. "Bizimi bahçenin çocukları" temasıyla satışlarına başlayan Duru Beytepe temel atma töreninde bir nevi yaşam provası yapıldı. Misket, topaç, baloncuk gibi özel yapım nostaljik oyuncakların yanında, toplar, şapkalar ve balonlar tüm çocuklara ve kendini çocuk hissedenlere hediye edildi.

47 BİN METREKAREYE 484 KONUT
Duru Beytepe Projesi Beytepe ve İncek'in kesişim noktasında eşsiz konumuyla 47 bin 276 metrekarelik arazi üzerine kuruluyor.
Sadece 484 konuttan oluşan projede arazinin yüzde 84'lük bölümü yeşil alan ve peyzaj alanı olarak ayrılmış. 2+1'den 5+1'e kadar daire modellerinin yanında bahçe ve çatı dubleks seçenekleri de yer alıyor. Farklı yaşam alternatiflerine hitap eden Duru Beytepe Projesinde firma bünyesinde vade farksız 40 aya kadar ödeme imkânları da bulunuyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Beytepe’ye yeşil proje
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN