‘Yüreğiyle savaşan bir ekip olacağız’

Yeni sezon hazırlıklarına Kızılcahamam kampında devam eden Osmanlıspor’un teknik direktörü Bülent Uygun, istekli, kazanmaya odaklanmış, yüreğiyle sahada savaşan bir ekiple hayallerini gerçekleştireceklerini söyledi

Giriş Tarihi: 18.7.2017
‘Yüreğiyle savaşan bir ekip olacağız’
Kızılcahamam kampında yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Osmanlıspor, günü çift antrenmanla tamamladı. Teknik Direktör Bülent Uygun nezaretinde yapılan günün ilk çalışmasında morsarılılar, takımın performans antrenörü Thorsten Völler ve kondisyoner Arif Can Şanal gözetiminde 1 saat 10 dakika core çalışması ve kuvvete yönelik özel çalışma yaptı.

ENGİN TAKIMDAN AYRI ÇALIŞTI
Isınmaya yönelik koordinasyon çalışması yapan başkent ekibi, daha sonra dar alanda çeşitli pas organizasyonlarında bulundu. Mor-sarılı ekip, dayanıklılık koşusuyla antrenmanı devam ettirdi. Günün ikinci çalışması çift kale maçla son buldu. Yaklaşık olarak 1,5 saat süren akşam antrenmanına tedavi süreçleri tamamlanan Tiago Pinto ve Raheem Lawal da katılırken Engin Bekdemir ise takımdan ayrı fizyoterapist gözetiminde takımdan ayrı çalıştı.

"HEDEFLERİMİZE ULAŞIRIZ"
Teknik Direktör Bülent Uygun, Osmanlıspor'un geçen sezonu 13. sırada bitirmiş olmasının kendileri için önemli olmadığını söyleyerek, "Takım halinde öncelikle futbolun bireysel yeteneklerini sergileyen, istekli, kazanmaya odaklanmış, yüreğiyle sahada savaşan bir ekip olacağız. İnananlar inandıklarını başarmıştır. İnşallah bizler de hayallerimizi gerçekleştirip, hedeflerimize ulaşacağımız bir sezonu en güzel şekilde tamamlar, yönetimimiz ve taraftarlarımızla hep beraber bu sevince ortak oluruz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
‘Yüreğiyle savaşan bir ekip olacağız’
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN