Türkiye'nin en iyi haber sitesi

‘Milletimizin zaferini unutturmayacağız

Ak, “15 Temmuz gecesi Ankara’daki tüm meydanlara koştuk. Milletimizin zaferini unutturmayacağız” dedi

Giriş Tarihi: 11.8.2017
‘Milletimizin zaferini unutturmayacağız
Batı Trakya'nın üç Türk belediye başkanından birisi olan Kozlubekir Belediye Başkanı Rıdvan Ahmet, Mustafa Ak'a teşekkür ziyaretinde bulundu. Konuğuna Keçiören'i tanıtıcı bilgiler veren Başkan Ak, görüşmenin ardından Rıdvan Ahmet'e Keçiören'in vizyon projesi Gümüşdere Ihlamur Vadisi'ni de gezdirdi. Projede gelinen son aşamayı anlatan Başkan Ak, daha sonra Rıdvan Ahmet ile birlikte Keçiören 15 Temmuz Şehitler Anıtı'nı ziyaret etti.

MİNNETLE ANIYORUZ
15 Temmuz darbe girişimi gecesi Ankara'daki bütün meydanlara koştuklarını belirten Mustafa Ak, "Keçiören 15 Temmuz'da Türkiye'nin hem en fazla şehit veren hem de ilk şehidi veren ilçesi. 27 şehidimiz, 236 gazimiz var. Vatandaşlarımız tanklara, helikopter ateşine, mermilere gövdelerini siper ederek, hainlerin gerçekleştirmek istediği darbe girişimine karşı koydular. Vatan için canlarını veren şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi de minnetle anıyoruz" diye konuştu.

GÜMÜŞDERE'Yİ GEZDİLER
Kendilerine düşen görevin 15 Temmuz'da milletin kazandığı zaferi gelecek nesillere anlatmak ve bu direnişi yaşatmak olduğunu ifade eden Başkan Ak, bu amaçla Keçiören'in aziz şehitlerinin fotoğraflarının ve isimlerinin yer aldığı anıtı inşa ettiklerini söyleyerek, "Milletimizin zaferini unutturmayacağız"dedi. Başkan Ak konuklarıile birlikte Kalaba Kent Meydanı'nda bulunan rengarenk Keçiören yazısı ve Gümüşdere Ihlamur Vadisi'ni gezdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
‘Milletimizin zaferini unutturmayacağız
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN