Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Darüşşifa masa tenisinde bir numara

Sporda ve sanatta adından söz ettiren , Okullararası Masa Tenisi Turnuvası’nda da kazandığı madalyalarla şampiyonluğu elde etti

Giriş Tarihi: 13.2.2018
Darüşşifa masa tenisinde bir numara
DARÜŞŞİFA Eğitim Kurumları, sporda ve sanatta adından söz ettirmeye devam ediyor. Okullararası düzenlenen masa tenisi turnuvasında bu yıl şampiyonluk Darüşşifa'nın oldu. 2016-2017 Okul Sporları sezonu Masa Tenisi Müsabakaları 27 okulun katılımı ile 1-2 Mart 2017 tarihinde Darüşşifa Eğitim Kurumları'nda gerçekleştirildi. Turnuvaya 7 ortaokuldan 15 takım, 60 sporcu ve 13 liseden 20 takım 80 sporcu ile katıldı. Bu turnuvada Küçük ve Yıldız Erkekler kategorilerinde Darüşşifa 3. Olarak dereceye girmişti. 2017-2018 Eğitim Öğretim yılında düzenlenen yarışmada ise okullarına ilçe şampiyonluğu elde etti.

ADETA YILDIZLAŞTILAR
1-2 Mart' da düzenlenen Okullararası Masa Tenisi Turnuvasında okullarına bu başarıyı kazandıran Küçük Erkekler Kategorisinde Arif Kerem Seren, Emir Yurt, Ozan Kaymak, Mehmet Efe Yılmaz, Tuna Karadağ, Halil Efe Akbal; Yıldız Kızlar Kategorisinde Özge Şahin, Ece Nur Tuna, Bilge Karabıyık; Yıldız Erkekler Kategorisinde Ahmet Utku Özüdoğru, Yusuf Yağız Çelik, Fatih Kerem Şener, Ahmet Sait Çelik, Hikmet Eren Demirel; 1'inci olarak okullarına ilçe şampiyonluğu madalyalarını getirdiler. Daruşşifa Fen Lisesi Genç Masa Tenisi takımı ise ilçe ikincisi oldu. Gölbaşı İlçe Gençler Masa Tenisi Şampiyonası Gençler Kategorisinde Emir Hakkı Alıcı, Safa Berk Kılıç, Ahmet Said Çakıcı, Yahya Çelik, Ali Ramazan Aksoy de aynı alanda 2'ncilik madalyalarını okullarına kazandırdı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Darüşşifa masa tenisinde bir numara
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN