Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ilk turda kazanır

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Karakaya, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın seçiminde ilk turda seçimi kazanacağını belirtti

Giriş Tarihi: 15.6.2018
Cumhur İttifakı ilk turda kazanır
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Adayı Mevlüt Karakaya, SABAH Ankara'yı ziyaret etti. SABAH Ankara Yayın Yönetmeni Osman Altınışık'la 24 Haziran seçimleri üzerine sohbet eden Karakaya, seçim çalışmalarındaki son durumu da anlattı. Cumhur İttifakı'na kamuoyunda çok güzel bir teveccüh olduğunu bildiren Karakaya, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ilk turda seçileceğine inandığını belirtti.

CUMHUR İTTİFAKI'NA TEVECCÜH
Vatandaşların seçime olan ilgisinin sayılı günler kala arttığını belirten Karakaya, "Milliyetçi Hareket Partisi olarak sahaya en erken inen parti olduk. Aday listemizi erken açıkladık. Şuan seçime sayılı günler kaldı. Bu süreç içerisinde artık sokakta vatandaşımızın da seçime ilgisi artmaya başladı. Ben öncelikle şunu çok rahatlıkla ifade edebilirim; hakikaten Milliyetçi Hareket Partisi geçmiş seçimlerde olmadığı kadar rahat ve müsait… Vatandaşlarla yaptığımız temaslarda Milliyetçi Hareket Partisi'ne karşı bir teveccühün olduğunu görüyoruz. Özellikle bu teveccüh ağırlıklı olarak Cumhur İttifakı'na… " dedi.

HİÇBİR KUŞKU YOK
MEVLÜT Karakaya ayrıca, "Çok açık bir şekilde sahada gördüğüm ve hissettiğim Cumhur İttifakı'nın adayı Recep Tayyip Erdoğan birinci turda çıkar. Burada hiçbir kuşku yok… Benim bu konuda hiç şüphem yok. Sokaktaki nabız bu… Bana sorarsanız Cumhur İttifakı'nın Türkiye Büyük Millet Meclisi'ndeki sandalye sayısı 400 olmalı... Cumhur İttifakı sadece bir seçim ittifakı değil… Ben 24 Haziran akşamı Türkiye'nin bir çok sorunun kendiliğinden düzeleceğine inanıyorum" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Cumhur İttifakı ilk turda kazanır
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN