Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Haber hattı

Giriş Tarihi: 15.6.2018
Haber hattı
Son teravihte çocuk sesleri
BAŞKENT Ankaralılar Ramazan ayının son teravih namazında Melike Hatun, Millet, Kocatepe ve Hacı Bayram camilerine akın etti. Teravih öncesi ve sonrasında Kuran okuyup dualar eden başkentlilere namaz sonrası ikramlar yapıldı. Bazı vatandaşların camiye getirdiği çocuklar renkli görüntüler yaşanmasına neden oldu.

Kameramanlardan geleneksel iftar
HABER kameramanları, muhabir ve yöneticiler NTV'nin emektar kameramanı İsmail Köşeli'nin geleneksel hale gelen iftarında bir araya geldi. Bu yıl 15'inci düzenlenen Şekerİş Lokantası'ndaki iftarda Arif Goriça, Nejat Sunal, Mehmet Tiren, Cazım Ezgin, Murat Çukurçam, Aytekin Polatel, Cezmi Sayılgan gibi kameramanların duayenleri yine aynı sofrada buluştu.

ASGİAD üyeleri iftarda buluştu
ASGİAD (Anadolu Sanayici ve Girişimci İş İnsanları Derneği) Yönetim Kurulu üyeleri, yoğun iş temposundan fırsat bularak üyeleri ve misafirleri ile birlikte Wonders Event iftar yemeginde buluştu. Yönetim Kurulu Başkanı Harun Pek derneğin gelecekle ilgili projelerinin hayata geçirilmesi konusundaki önerilerini ve tavsiyelerini üye ve misafirlere aktararak bilgilendirdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Haber hattı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN