Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Geleceğin sanatçıları burada yetişiyor

Kahramankazan ’nce sanat, kişisel gelişim, eğitim ve birçok alanda verilen kurslar gençler tarafından yoğun ilgi görüyor. Kahramankazan’da ’de geleceğin sanatçıları yetişiyor

Giriş Tarihi: 15.1.2020 ABONE OL
Geleceğin sanatçıları burada yetişiyor
KAHRAMANKAZAN Belediyesi Gençlik Merkezi'nce (KAGEM) düzenlenen kurslarda satrançtan resme, işaret dilinden gitar ve teknolojiye kadar birçok farklı alanda eğitim veriliyor. Gençlerin yoğun ilgi gösterdiği kurslarda geleceğin sanatçıları yetişiyor. Gençler kurslarda hem öğreniyor hem de eğlenceli bir ortamda güzel dostluklar kurma fırsatı yakalıyor. KAGEM'de öğrencilerin derslerine yardımcı olacak etüt çalışmaları da yapılıyor. Resim, gitar, bağlama, akıl oyunları, hızlı okuma, teknoloji ve okuma yazma kursları en çok ilgi gören branşlar arasında yer alıyor. Sanat kurslarının yanı sıra okuma yazma bilmeyen yetişkinlere de okuma yazma öğretiliyor.

ÖZEL ÖNEM VERİYORUZ
Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz, kurslara gençlerin yoğun ilgi göstermesinin kendilerini çok mutlu ettiğini belirterek, "İlçemizdeki kültür, sanat ve eğitim alanlarına özel bir önem veriyoruz. Bu alanda önemli çalışmalara imza atıyoruz. Gençlik Merkezimizdeki kurslara katılan gençlerimizin, yavrularımızın mutluluklarını görmek bizleri işimizi daha iyi yapmak noktasında ayrıca motive ediyor. Gençlerimiz birçok alanda düzenlenen kurslara katılıyorlar. Uzman eğitmenlerimiz kendileriyle birebir ilgileniyor. Merkezimizde geleceğin sanatçılarının yetişmesi için elimizden geleni yapıyoruz" diye konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Geleceğin sanatçıları burada yetişiyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN