Türkiye'nin en iyi haber sitesi

En sağlıklısı mahallenin börekçisi

Tüketicileri baklava, börek, yaprak sarma gibi bayramların olmazsa olmaz ürünlerini, tanıdık ve bilindik markalardan almaları konusunda uyardı. En sağlıklı yerler ise mahalle börekçisi

Giriş Tarihi: 22.5.2020 ABONE OL
En sağlıklısı mahallenin börekçisi
ERCIYES Börek Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Eker, Ramazan Bayramı'nın yaklaşmasıyla birlikte artan baklava tüketimine dikkat çekerek; tüketicileri baklava, börek, yaprak sarma gibi bayramların olmazsa olmaz ürünlerini, tanıdık ve bilindik markalardan almaları konusunda uyardı. Yaşadığımız sürecin en önemli gerekliliği olan hijyen açısından en sağlıklısı 'Mahallenizin Börekçisi' diye belirtti.

HİJYENE DİKKAT
Bayramların vazgeçilmez lezzeti olan baklava ve börek için siparişlerin bayram döneminde arttığını bildiren Serdar Eker, önceliklerinin sağlık ve hijyen olduğunu aktardı. Üretimden sofralara gelene kadar hijyen koşullarına dikkat edilmesi gerektiğini bu nedenle kurumsal firmaların bu anlamda büyük rol oynadığını belirten Serdar Eker: "Covid-19 sürecinde şubelerimizi düzenli olarak dezenfekte ederek, hijyen standartlarını layıkıyla uyguluyoruz. Kurduğumuz uzman kriz yönetim kadromuz ile tüm gelişmeleri takip ediyor, mağazalarımızı ve personellerimizi sürekli bilgilendiriyoruz. Bu konudaki denetimlerimizi sıklaştırarak sağlığı şansa bırakmıyoruz" dedi. Börek ve baklava sektöründe çağrı merkezi ve e-ticareti ilk kullanan marka olarak paket servise uygun bir marka olduklarını belirten Serdar Eker; "Siz çıkmayın biz getirelim." lansmanıyla bu zorlu dönemde müşterilerini bu lezzetlerden mahrum bırakmadıklarını ve paket servis ile kesintisiz verdiklerini bildirdi. Serdar Eker bu bayramda lezzetin yanında hijyeni de iki kat önemsediklerini vurgulayarak, "Paket servis hizmeti sırasında da imalattan paket servis personeline kadar kişisel hijyene en üst düzeyde dikkat ediliyor ve tüm tedbirlere harfiyen uyuluyor. Üretimin aşamasından paket servis müşterinin eline ulaşana kadar her aşama operasyon ve saha ekipleri tarafından devamlı denetleniyor" dedi.

ARKADAŞINA GÖNDER
En sağlıklısı mahallenin börekçisi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
SON DAKİKA