Türkiye'nin en iyi haber sitesi

korona günlerinde iş buldu

Keçiören Belediye Başkanı , belediyenin iş başvuru merkezi olan ’ne başvuru yapan 316 vatandaşa çeşitli meslek dallarında iş imkânı sağladıklarını belirtti

Giriş Tarihi: 1.7.2020 ABONE OL
Kariyer Ofisi korona günlerinde iş buldu
Koronavirüs (Kovid- 19) salgını sürecinde yaşanan normalleşmeyle birlikte iş başvuru sayısında yaşanan artışa da işaret eden Altınok, vatandaşın iş talebini karşılamak için büyük bir sorumluluk üstlendiklerini ve bu sorumluluğu yerine getirmek için azami gayret gösterdiklerini söyledi. Altınok, istihdam seferberliği kapsamında 7 ay önce hizmete başlayan Keçiören Belediyesi Kariyer Ofisi'ne başvuru yapan 9 bin 313 kişiden 316'sına Ankara'da ki çeşitli firmalardan iş imkânı sağladıklarını da kaydetti.

HEM YÜZ YÜZE HEM ONLİNE BAŞVURU
Vatandaşın hem yüz yüze form doldurarak hem de kariyer.kecioren.bel. tr üzerinden belediye hizmet binasında bulunan Kariyer Ofisi'ne başvuru yapabildiğini hatırlatan Altınok şunları söyledi: "Kariyer Ofisimiz, işsizlik problemini çözmek adına oluşturduğumuz ve belediyemiz bünyesinde hizmet veren bir projedir. İş arayan vatandaşlarımıza hem belediyemizin web sitesi üzerinden hem de yüz yüze özgeçmiş bırakmak suretiyle başvuru imkânı sağlıyoruz. İş başvurusu yapanlara, yeteneklere göre mülakatlar yapıyor, ardından da belediyemiz tarafından görevlendirilen yetkililer vasıtasıyla işverenle buluşturuyoruz. Aynı şekilde işverenlerimiz de web sitemize bıraktıkları ilanlarla personel bulma konusunda ücretsiz hizmet almaktadırlar."

ARKADAŞINA GÖNDER
Kariyer Ofisi korona günlerinde iş buldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
SON DAKİKA