Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başkan Çetin, Kadına Yönelik Şiddeti Kınadı

Giriş Tarihi: 19.2.2015 11:18
Başkan Çetin, Kadına Yönelik Şiddeti Kınadı
Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, AK Parti Pursaklar İlçe Teşkilatı Şubat Ayı Danışma Toplantısı’nda yaptığı konuşmada kadına yönelik şiddeti kınayarak “Kadına kalkan el acizliğin göstergesidir” dedi.
Pursaklar Belediyesi Saray Kültür Merkezi’nde düzenlenen AK Parti Pursaklar İlçe Teşkilatı Şubat Ayı Danışma Toplantısı’na Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, AK Parti İl Başkan Vekili Edip Balcı, AK Parti Pursaklar İlçe Başkanı Mehmet Kabasakaloğlu’nun da aralarında bulunduğu çok sayıda partili katıldı.
Pursaklar’da yürütülen faaliyetlerin değerlendirildiği toplantıda konuşan Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, konuşmasına Özgecan Aslan’a rahmet dileyerek başlayıp kadına şiddeti sert bir dille kınadı. Pursaklar Belediyesi’nin aylık faaliyetini sunan Başkan Çetin, Türkiye’de ilk defa Pursaklar Belediyesi tarafından hayata geçirilen ve 4 yıldır devam eden Nezaket Okullarında verilen eğitime vurgu yaptı. Çetin “Nezaket Okullarını açmamızdaki neden şudur; gelecek nesiller sevgiyi, saygıyı, merhameti, hoşgörüyü, çevre duyarlılığını, hayvan sevgisini, iyilik yapmayı, şiddetten uzak durmayı öğrensinler. Bu eğitimleri alan yavrularımız şiddetten, nefretten, kinden uzak yetişerek Nezaket Elçileri olacaklar” dedi.
Ak Parti Ankara İl Başkan Vekili Edip Balcı, yaptığı konuşmada kadına yönelik şiddetin kabul edilmez olduğunu belirterek, Pursakar’daki Nezaket Okullarının çok önemli bir proje olduğunu ifade ederek Başkan Çetin’e teşekkür etti.
Ak Parti Pursaklar İlçe Başkanı Mehmet Kabasakaloğlu da yaptığı teşekkür konuşmasında ilçe teşkilatı olarak yaklaşan 2015 seçimlerine her geçen gün üye sayılarını artırarak, titiz bir çalışma ile hazırlandıklarını açıkladı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan Çetin, Kadına Yönelik Şiddeti Kınadı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN