Türkiye'nin en iyi haber sitesi

CHP Malatya Milletvekili Ağbaba:

Giriş Tarihi: 6.4.2015 15:48 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:36
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, “Türkiye’nin en köklü ve en çok taraftarı olan kulüplerden birisinin Rize’den gelirken bir kavşak üzerinde saldırıya uğramasının tesadüf olduğunu düşünmüyoruz. Bunun planlı bir saldırı olduğunu düşünüyorum” dedi.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba, TBMM’de basın toplantısı düzenledi. 7 Haziran seçimlerinin önemine dikkat çeken Ağbaba, 8 Haziran sabahının Türkiye’de daha demokratik ve özgür olmasını istediğini vurgulayarak “Bu anlamda bizi için önemli, Türkiye için önemli. Türkiye’deki iki parti bu düşünceleri paylaşan iki parti Cumhuriyet Halk Partisi’ni destekleme kararı aldı. Bugün Türkiye Sosyalist İşçi Partisi Genel Başkanı Turgut Koçak ve Devrimci Halk Partisi Genel Başkanı Celal Özcan ve parti yöneticileri aramızda” ifadelerini kullandı.
Fenerbahçe Kulübü’ne yapılan saldırıya ilişkin ise Ağbaba, “Türkiye’nin en köklü ve en çok taraftarı olan kulüplerden birisinin Rize’den gelirken bir kavşak üzerinde saldırıya uğramasının tesadüf olduğunu düşünmüyoruz. Bunun planlı bir saldırı olduğunu düşünüyorum. Viyadüğün üzerinde, otobüs şoförüne karşı yapılması otobüsteki tüm Fenerbahçelilerin hedef alındığı anlamına geliyor” diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
CHP Malatya Milletvekili Ağbaba:
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN