Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Nezaket Emine Atasoy, Filistin Temaslarına Filistin Devletinin Büyükşehir Valilerini Ziyaret Ederek Devam Etti

Giriş Tarihi: 6.4.2015 10:48 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 15:26
Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu Genel Başkanı Nezaket Emine Atasoy ilk olarak Filistin Devletinin Kudüs Valisi Adnan Hussein ile Kudüs Valiliğinde bir araya geldi.
Toplantıda Kudüs Sivil Toplum Kuruluşları Liderleri hazır bulundular. Kudüs Valisi Adnan Hussein Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu Genel Başkanı Nezaket Emine Atasoy’a Kudüs şehrine yapmış olduğu ziyaretten dolayı teşekkür etti. Kudüs Valisi Adnan Hussein Türkiye’de ve uluslararası camiada Filistin Devletinin bağımsızlığını destekleyen Uluslararası toplantılar yapmasından dolayı Nezaket Emine Atasoy’a teşekkür etti.
Kudüs Valisi Adnan Hussein 21 Mart 2015 tarihinde 22 Arap Devletinin katılımıyla ’da Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu ve Arap Devletler Ligi işbirliği ile Filistin Devlet Başkanı Mahmoud Abbas ve Ürdün Haşimi Kralı Kral Abdullah’ın himayelerinde başarılı bir şekilde Kudüs Zirvesinden dolayı Nezaket Emine Atasoy’a teşekkür etti. Nezaket Emine Atasoy Kudüs Valiliğine yapmış olduğu ziyarette; bütün kutsal dinlerin ortak buluşması olan Kudüs’te bulunmaktan dolayı duymuş olduğu memnuniyeti dile getirdi.
Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu Genel Başkanı Nezaket Emine Atasoy; ziyaretine Filistin Devletinin Al Halil Şehrine geçerek Al Halil Valisi Kamel Hemeid ile görüşerek devam etti. Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu Genel Başkanı Nezaket Emine Atasoy Al Halil Valiliği’ni ziyaretinde Al Halil şehrinin Sivil Toplum Kuruluşları yöneticileri ve İş Adamları toplantıda hazır bulundular.
Al Halil şehri Valisi Kamel Hemeid Al Halil şehrinin ekonomik, sosyal, politik ve vatandaşların sorunları hakkında bilgi verdi. Al Halil şehri Valisi Kamel Hemeid Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu Genel Başkanı Nezaket Emine Atasoy’a Al Halil şehrine yapmış olduğu ziyaretinden dolayı teşekkür etti.
Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu Genel Başkanı Nezaket Emine Atasoy Ziyaretini Filistin Devletinin Bethlehem Şehri Valiliğine geçerek devam etti. Başkan Atasoy Bethlehem Valisi Jibreen Albakri ile görüştü. Filistin Devleti Bethlehem Valisi Jibreen Albakri şehrin ekonomik durumu ile ilgili bilgileri Başka Atasoy ile paylaştı. Bethlehem Valisi Jibreen Albakri Nezaket Emine Atasoyun onuruna bir akşam yemeği verdi. Yemeğe Bethlehem İş Kadınları, İş Adamları ve Sivil Toplum Kuruluşları yöneticileri katıldılar.
Başkan Atasoy kendisinin onuruna verilen yemekte yapmış olduğu konuşmada Filistin Devletinin ekonomisinin lokomotifi olan Bethlehen şehrinde bulunmaktan dolayı duymuş olduğu memnuniyeti dile getirdi. Başkan Atasoy "Bethlehen şehri ekonomisi Türkiye"den gelen yatırımcılarla, işadamları ve iş kadınlarımızla daha da güçlenecektir" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Nezaket Emine Atasoy, Filistin Temaslarına Filistin Devletinin Büyükşehir Valilerini Ziyaret Ederek Devam Etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN