Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Demirören, Haluk Ulusoy’un ’Mahkeme’ Açıklamasını Değerlendirdi

Giriş Tarihi: 25.6.2015 16:48 Güncelleme Tarihi: 25.6.2015 17:01
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören, Haluk Ulusoy’un TFF Başkanlık seçimini mahkemeye taşıma açıklamasını, “Ben bu konudaki yorumumu hep yaptım. Türk futbolu 2008 öncesinin mahkemelerini falan istemiyordur. Haluk Bey’in de böyle bir şey yapacağını tahmin etmiyorum” şeklinde değerlendirdi.
TFF Başkanlık seçimin yapıldığı JW Marriott Hotel’den ayrılmadan önce açıklama yapan TFF Başkanı Yıldırım Demirören, “Türkiye Futbol Federasyonu bir genel kurulu geride bıraktı. Futbol ailesine yakışır bir genel kurul olduğu için tüm delegelere, tüm aday adaylarına ve herkese teşekkür ediyorum. Seçim bugün bitti. Biz büyük bir aileyiz. Bende bu büyük ailenin başkanıyım. Ben tekrar herkese kucağımı açıyorum. Çünkü futbol için hep beraber çalışmamız lazım. Her akilin aklına ihtiyacımız var. Çünkü futbol bizim. Tekrar hayırlı olsun diyorum. Bana bu teveccühü gösteren kongre üyelerine de teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.
“TÜRK FUTBOLU 2008 ÖNCESİNİN MAHKEMELERİNİ FALAN İSTEMİYORDUR”
Haluk Ulusoy’un seçimi mahkeme taşıma iddiasıyla ilgili olarak Demirören, “Bir şey diyemem. Ben bu konudaki yorumumu hep yaptım. Türk futbolu 2008 öncesinin mahkemelerini falan istemiyordur. Bunda da hem fikirim. Haluk Bey’in de böyle bir şey yapacağını tahmin etmiyorum” diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Demirören, Haluk Ulusoy’un ’Mahkeme’ Açıklamasını Değerlendirdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN