Büyükşehir Zabıtasından İftar Yemeği

Giriş Tarihi: 9.7.2015 11:18 Güncelleme Tarihi: 10.7.2015 16:30
Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı tarafından belediye bürokratlarına, zabıta müdürlerine ve çalışanlarına iftar yemeği verildi.
Altınpark Altın Koru Restaurant’ta düzenlenen yemeğe, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Nazlı Ergül, Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanı Abdurrahman Karabudak, belediye bürokratları, Büyükşehir Zabıta birim yetkilileri ile ilçe zabıta müdür ve yardımcıları katıldı. Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanı Abdurrahman Karabudak, yemekte zabıta çalışanlarıyla beraber olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Biz büyük bir aileyiz. İlçe zabıta müdürlüklerimizle bir aileyiz. Göreve geldiğimizden beri yeni vizyon, yeni misyon anlayışıyla çalışıyoruz. İlçe zabıta müdürlerine, ortak çalışmalarımızdan dolayı çok teşekkür ediyoruz. Birlikte Ankara’yı daha yaşanılabilir bir kent haline getirmek için çalışıyoruz. Zabıta Koordinasyon Kurulu ile Ankara için çalışıyoruz” dedi.
Yemekte, Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı’nın faaliyetlerinin tanıtıldığı sinevizyon gösterisi de yapıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ankara Büyükşehir Zabıtasından İftar Yemeği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN