Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Tayland Büyükelçiliği’nden Açıklama

Giriş Tarihi: 10.7.2015 16:28 Güncelleme Tarihi: 10.7.2015 16:31
Tayland Krallığı’nın Büyükelçiliği, büyükelçiliğin açık olduğunu, sadece vize ve konsolosluk bölümünün 8 Temmuz 2015 tarihi itibariyle ziyaretçilerin güvenliği açısından kapatıldığını açıkladı.
Tayland’ın Ankara Büyükelçiliği, yazılı ve görsel basında yer alan ‘Türkiye’deki büyükelçiliklerini kapattı’ haberlerine ilişkin yazılı açıklama yaptı. Açıklamada, “Büyükelçilik olarak normal şartlar altında açık olduğumuzu belirtmek isteriz. Sadece Vize ve Konsolosluk Bölümü 8 Temmuz 2015 tarihi itibariyle ziyaretçilerin güvenliği açısından kapatılmıştır. Konsolosluk Bölümü, Büyükelçilik etrafındaki şartlar normale döndüğü zaman tekrar açılacak ve hizmet vermeye devam edecektir” denildi.
Tayland Krallığı Büyükelçiliği’nin etrafındaki durumun protestonun gerçekleştiği saatler dışında sakin ve normal seyrinde olduğu belirtilen açıklamada, 8 Temmuz tarihinden itibaren Büyükelçiliğin güvenliğini sağlama ve koruma anlamında hızlı ve uygun aksiyon alan tüm güvenlik güçlerine ve konuyla ilgilenen Türk hükümeti yetkililerine teşekkür edildiği ifade edildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tayland Büyükelçiliği’nden Açıklama
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN