Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bakan Müezzinoğlu’nun Ramazan Bayramı Mesajı

Giriş Tarihi: 16.7.2015 13:58 Güncelleme Tarihi: 20.7.2015 09:01
Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, sağlıklı ve huzurlu bir bayram geçirmeyi temenni ederek, "Vatandaşlarımızın, Ramazan ayında oruç vesilesiyle kazandıkları sağlıklı beslenme alışkanlıklarını bayram ve bayram sonrasında da devam ettireceklerini umut ediyoruz" dedi.
Sağlık Bakanı Müezzinoğlu, yayımladığı bayram mesajında, "Kardeşlik duygularının, yardımlaşma ve dayanışmanın yoğun bir şekilde yaşandığı, bereket ayı Ramazanı geride bırakıyoruz. Milletçe bir bayrama daha erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramlar, halkımızın birlik ve beraberliğinde, sosyal barışın geliştirilmesinde, önemli rol oynayan; ortak sevinçler yaşadığımız, ortak duyguları paylaştığımız müstesna günlerdir. Vatandaşlarımızın sağlıklı ve huzurlu bir bayram geçirmelerini temenni ediyorum. Bayram sürecince başta hastanelerimiz olmak üzere, sağlık hizmetlerinin aksatılmadan yürütülmesi için gereken her türlü tedbiri almış bulunuyoruz.
Milletimizin sağlığı için yoğun emek harcayan, Bayramda dahi büyük fedakârlıklarla görev yapan tüm sağlık çalışanlarımıza bu vesileyle bir kez daha şükranlarımı sunuyor ve Bayramlarını kutluyorum" ifadelerini kullandı.
"Vatandaşlarımızın, Ramazan ayında oruç vesilesiyle kazandıkları sağlıklı beslenme alışkanlıklarını bayram ve bayram sonrasında da devam ettireceklerini umut ediyorum" diyen Müezzinoğlu, şunları kaydetti:
"Geleneksel kültürümüzün ayrılmaz bir parçası olan bayram ikramları konusunda da ölçülü davranılmasını özellikle sağlık sorunu olan vatandaşlarımızın daha da dikkatli olmaları gerektiğini hatırlatmak istiyorum. Sevdiklerine kavuşmak için direksiyon başına geçen vatandaşlarımızdan, bu özel günlerimizi mateme çeviren, sevincimize gölge düşüren kazaların yaşanmaması için trafik kuralları konusunda daha duyarlı olmalarını istirham ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramının, dünyanın birçok yerinde yaşanan sorunların çözümü ve toplumların barışı için bir vesile olmasını diliyor, başta ülkemiz olmak üzere tüm İslam âleminin Bayramını kutluyorum."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bakan Müezzinoğlu’nun Ramazan Bayramı Mesajı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN